Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért játssza a nagyszerű apát?

Miért játssza a nagyszerű apát?

Figyelt kérdés
Mikor együtt éltünk, akkor nem igazán törődött a gyerekkel. Hülyeség a közös séta, a néha pizzasütés, ez a bolti szar. Mióta elhagytam, azóta mindent megad a gyereknek. Van pizza, mindenfelé jövés mentés, fagyizás. Mikor én csináltam ugyanezt, akkor én szórtam a pénzt.
2021. máj. 23. 17:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Mert a külvilágnak mutatnia kell, hogy ő jó apa. Gondolom mélyen elbeszélgetni a gyerekkel, tanulni a gyerekkel, leülni foglalkozni a gyerekkel nem tud, ezért programokkal helyettesíti az apaságot. Meg lehet, hogy téged akar lepipálni, hogy ő milyen jófej, te meg nem.
2021. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, tanulni nem tanult vele, holott péntek óta ott volt nála. Vizsga lesz, dolgozat, mind rám maradt.
2021. máj. 23. 17:37
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Mintha a gyerekem apja lenne, mikor ott van kb csak a meki, kfc, kirándulások vásárlások. Mikor hazahozza este essünk neki a leckének, semmi nincs kész, nem tanultak.

Most is ez kesz, kedden 2 tz, egy versmondás + egy felelés lesz. Kellene fogalmazást írni.

2021. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakozom, nálunk dettó ugyanez a helyzet. Ha mégis tanul vele, abban sincs köszönet. A rendszeres segítés, kikérdezés rám marad. Ha nagyritkán tanul vele, akkor a 30-40 oldalas anyagból 1-1,5 oldalt együtt megtanulnak 3-4 óra alatt, a többi rám marad, de a gyerek fejében elülteti a gondolatot, hogy vele milyen jól meg tudja tanulni az anyagot, velem meg nem. Mert ha egyszer tanul vele, akkor egy tárgy egy kis anyagrészletét rágják át, hét másik tárgy meg teljesen rám marad. És igen, elrontottam, mert nem tud egyedül tanulni a gyerek, de ez is a helyzet miatt van, mert mikor megpróbáltam rászoktatni, és hozott néhány rossz jegyet, értsd: hármast, akkor én voltam a sz.r anya, aki hagyja elkallódni a gyereket.
2021. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyszerűen felhàborít, hogy eddig bármikor kértem, menjünk sétálni (mert azért nem volt soha semmilyen program, mert túl sok pénzbe kerül, ez viszont ingyen van), akkor jött, hogy az hülyeség. Ha fagyiztunk, néha vettünk egy pizzát, az már ördögtől való, pénzkidobás. 4 évig könyörögtem, hogy segítsen kifesteni a gyerek szobáját, sosem volt rá ideje. Most pizzát vesznek, fagyiznak, sétálnak, mert a gyerek kedvéért mindent. 11 évig kérleltem, hogy csináljunk ilyen programokat, nem akarok én különleges dolgokat. Semmit nem csinált, ha igen, nem volt benne köszönet.
2021. máj. 24. 11:01
 6/17 A kérdező kommentje:
Jaj, szar anya e én is voltam. Ha együtt tanultunk, azért, ha nem tanultam vele, azért. Ha este leültem neki olvasni, akkor is.
2021. máj. 24. 11:02
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Tehát ha foglalkozik vele az a baj, ha nem foglalkozik vele akkor az is baj. Az elvált hárpiáknak egyáltalán valami is megfelel? :DD
2021. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 nem, nem az a baj, hogy csinálja. Az a baj, míg együtt éltünk, addig leszarta a gyereket. Soha nem volt rá ideje. Hiába könyörgött a gyerek neki.
2021. máj. 24. 16:20
 9/17 anonim ***** válasza:
22%

8

Nem sz.rta le csak a napi problémák mellett nem jutott rá elég ideje, de most meg arra szánja azt a pár napot amikor láthatja, hogy csak vele foglalkozzon. Ez tök természetes és ebben semni kivetni való nincs. Csak neked az szúrja a szemed, hogy jobban szeret az apjánál lenni talán pont azért is mert te pont ugyanúgy "lesz.rod" ahogy ő tette annak idején.

2021. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És te honnan tudod, hogy leszarom és eddig is leszartam a gyereket? Most a férjem piedesztálra kell emelni, hogy 11 év után méltóztat a fiával foglalkozni? Mert nekem nincs hétköznapi problémám, nem dolgozom, nem csinálok semmit szerinted? Nekem is van ezer dolgom, mégis volt minden nap a gyerekemre időm. Neki napi 15 perce nem volt, hogy beszélgessen vele, hogy egy társast játszunk. Hétvégén is mindig fontosabbak voltak a haverok meg az idegenek, mint mi.
2021. máj. 24. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!