Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyám azt mondogatja, hogy...

Anyám azt mondogatja, hogy elhíztam és hogy le kéne fogynom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

164 cm magas vagyok, 59kg. (16L)

Anyukám állandóan azzal cseszeget, hogy fogyjak le.


Ma pl.: felpróbáltam egy szoknyát, ami szerintem tök jól állt. (Alkalmi szoknya, ugyanis bulizni megyek majd)

Anyukám azt mondta, hogy túlságosan feszül a combomon és, hogy a buliig fogyjak le 3 kilót. A Buli 1,5 hét múlva lenne.

Kicsit elbizonytalanodtam és kételkedem abban, hogy jól nézek-e ki. Eddig meg voltam elégedve magammal, de lassan fél éve nem érzem magabiztosnak magamat anyám miatt.


Ha esetleg iszom egy pohár valami cukros italt, mondjuk kólát, akkor rámkiált, hogy ne tömjem már magam és, hogy "menjek el edzeni, ne csak itthon feküdjek"


(Amúgy anyukám 159cm magas és eléggé el van hízva szegény)


2021. jún. 7. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát az utolsó mondattal meg is válaszoltad magadnak. Ő túlsúlyos, és rajtad akarja levezetni ezt a frusztrációt.
2021. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Anyád elmehet a búsba, biztos csini vagy egy dekát se fogyj lejárt a csontvázak ideje.
2021. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
BMI szerint teljesen normális kategóriában van a súlyod. Valószínűleg anyukád a saját elhízása feletti érzéseit vetíti ki Rád. Vagy attól tart h. Te is elhízol, mint Ő.
2021. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Ami jelenleg távol áll a valóságtól.
2021. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
mondd meg neki : oke elkezdek fogyozni, majd ha te is.
2021. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Persze, hogy nem vagy elhizva. Nekem van 16 eves lany ismerosom 62-63 kg-osan sincs egyaltalan elhizva
2021. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagy elhizva, en 20 eves lany vagyok, 171 cm es 75 kilo, tudom en kicsit tulsulyosnak szamitok a bmi szerint (ha jol emlekszem), de ha meglat mas ember azt mondjak mindig, hogy 65-nek nezek kb ki, mert eloszlik :) ha en jol erzem magam te is erezd jol magad a borodben, es ne hallgass anyudra :)
2021. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%

Ha nem tiszta izom vagy, azaz nem sporttal érted el ezt a súlyt, akkor több mint valószínű, hogy van rajtad felesleg.

Egy 30-as nőnek ez nem sok, egy 16 éves lánynak viszont az.

Ha most ennyi vagy, leszel 70-80 mire a felnőttkorral lelassul az anyagcseréd.

Anyukád valószínűleg jót akar, csak rosszul fejezi ki.

2021. jún. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Küld el a francba.

Ha valaki anya létére direkt módon rombolja a gyereke önbizalmát, mikor a gyerekkel semmi baj sincs, akkor arra észérvekkel úgysem fogsz hatni.

2021. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
9, aki támogatja a gyerekét abban, hogy hosszú távon az egészségét károsítsa, az sokkal rosszabb.
2021. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!