Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gimis gyerekednek ha 40...

A gimis gyerekednek ha 40 éves haverja lenne, mit csinálnál?

Figyelt kérdés

A városi parkban lévő kültéri edzőparkban edzenek együtt. A pasi olyan 35-40 lehet, tényleg nagyon izmos, fiatalos, barátságos, jókedvű, olyan kölyökképű fickó.


Na most nem néz ki semmi beteg perverznek, csak mégis tök fura az egész, hogy a gimis és egyetemista korú fiatalok közt a legnagyobb természetességgel jár kel mintha ő is közéjük tartozna.


Vicces ahogy az ilyen korú többi apuka már csak ott áll kinn és a kiskamasz gyerekeire felügyel míg ez a fickó ott spanol, eddz meg sztorizik a gimisekkel. :D



2021. jún. 12. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Többi apuka is bemehet edzeni meg dumálni nyugodtan. Legalább a karók is kiesnének a valagakból...
2021. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem semmi baj nincs ezzel
2021. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
1es 💙
2021. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is vannak 40+-os haverjaim olyan 12 éves korom óta. Közös hobbi által ismertem meg őket, vegyesen férfiak és nők is. Soha nem volt ebből gondom az elmúlt hat év alatt, soha senki nem gondolt semmi olyanra, hogy mi lenne, ha lenne valami.

Én nem látok gondot

2021. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Volt egy akkor 30-as baráti ismerősünk, aki rendszeresen haverkodott az általános iskolás öccsének osztálytársaival (velem is). Na ő rohadt bizarr volt... Msn-en kereste őket, akár teljesen ismeretlenül. Nem tett/mondott soha semmi félreérthetőt, de még 10 év elteltével is gimnazistákkal jár el bringázni. Nincs barátnője, a szüleivel él és az apja cégénél dolgozik. Sosem láttam a maga korosztályával.
2021. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Közös hobbi miatt nekem is 13-14 évesen egy csomó harmincas, negyvenes barátom volt. Most, majdnem 30 évvel később, hatvanas-hetvenes barátok. 😊
2021. jún. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor egy ilyen barátnak elmernek mondani olyasmit ami a szívét nyomja, bánatot bármit. Ha normális a férfi akkor nem a hülyeségre bíztatja.

Nekem is volt ilyen barátom, képes volt skypeon minden nyelvvizsga tételt átbeszélni velem, egészen az érettségiig. Egy részt neki köszönhetem aki vagyok, sokat segített a lelki gondjaimban a családdal kapcsolatban.

Mai napig hálás vagyok!

2021. jún. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kültéri edzőpark, azaz mindenki használhatja kortól függetlenül. Nem egy játszótér!!! istenem..és közben hozzászól a többi ottlévőhöz jujj de durva. Ebben mi a bizarr? Szerintem max a kérdező hozzáállása..

Szerintem az sokkal gázosabb, ha apukák felügyelik a gimis (!) srácokat a széléről:D 1:ekkora fiúkat miért kell őrizni? 2:miért nem edzenek ők is és akkor talán lenne közös téma a gyerekkel :D

2021. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem sport, de hobbi miatt vannak 16-20 éves barátaim, ismerőseim, én 33/N vagyok, egyébként férjezett, jó szociális háttérrel. Manapság már nagyon érett gondolkodású sok tini, jó a humoruk is, jókat lehet beszélgetni; mi 30-asok meg nem vagyunk annyira öregek, nekünk is jól jön a fiatalos hangulat, társaság.
2021. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég durva, hogy vannak akik edzeni is elkísérik és nézik a gyereküket. Felénk minimum 9.-től egyedül ingáznak a suliba a gyerekek (16 km). S a városban is egyedül vannak, míg várják a buszt. (Az én időmben ez 1-2 óra volt naponta) A szülőknek az volt a legnagyobb bajuk, hogy télen ne fagyjunk meg, nem az hogy kivel beszélgetünk szinte felnőttként...
2021. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!