Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok ha a 18 éves...

Mit szólnátok ha a 18 éves fiatoknak 40 éves barátnöje lenne?

Figyelt kérdés
18 éves fiam együtt is alszik ezzel a növel rendszeresen nyilván sex is volt ti mit szólnátok ehhez? nyilván elfogadni nem lehet
2013. dec. 5. 02:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nyilván tiltani sem..
2013. dec. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Túl sokáig úgysem fog tartani. Ez most ilyen divat a fiúk körében, hogy idősebb nőket csípnek fel. A közvetlen környezetemben is volt ilyen.
2013. dec. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én elbeszélgetnék a fiaddal, normálisan, mit is szeretne attól a nőtől. Viszont ne vidd túlzásba a felesleges viták elkerülése érdekében!

Ha nem szereti akkor előbb utóbb különválnak, ha pedig valóban szeretik egymást, sokat nem lehet tenni, boldogok lesznek.

2013. dec. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd a fiad ráun a nőre, úgyis talál magának másik barátnőt. Bátyám amikor 16 volt, volt egy 26 éves bnője kb 2 hónapig, bemutatta a szüleimnek stb, de ekkora korkülönbséggel teljesen mást akarnak az élettpl, más az életvitelük, úgyis vége lesz.
2013. dec. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én itt a 40 éves nőt nem tudom megérteni... ez azért nem normális hogy 18 éves fiúval kezd.. neki lehetne több esze! én itt inkább vele beszélgetnék el NORMÁLISAN hogy mégis mit akar a fiamtól... belegondolt-e a következményekbe (esetleges terhesség) hogy ha komolyan is gondolja mire ő 60 éves lesz a fiú még csak 38 ereje teljében... a fiúnál szerintem is érthető, hogy érett nőre bukik :))talán a korosztályában nem talált érett gondolkodású lányt... és ez hiányzott neki... tiltani hülyeség, csak a kapcsolatotok romlik meg annak meg semmi értelme... de szerintem se lesz hosszú életű... (de a jövőbe ugye senki se lát)
2013. dec. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne lehetne elfogadni? Anyaként magamba néznék, mi hiányozhat ennyire a fiamnak. A nő meg elég idős ahhoz, hogy tudja, hogy valami baja van, max. nem érdekli. SAjna két nagykorúról beszélünk. Azzal és azt csinálnak, akivel és amit akarnak. Nyilván.
2013. dec. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5%

" nyilván sex is volt "

Hány éves vagy te ennyi ésszel? Istenem...

Amúgy meg nem igazán a te dolgod, hiába vagy az anyja (elméletben, ilyen kérdés után nem nagyon hiszem el). Ő dolga. Még mindig jobb, mintha 14 éves kislányokat hajtana.

2013. dec. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kiröhögném,pláne,hogy idősebb lenne a csaja nálam(mert akkor csak 39 lennék mire a fiam 18 lesz).
2013. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!