Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 20 éves egyetemista lányom...

20 éves egyetemista lányom majdnem minden idejét a 40 éves pasijánal tölti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a pasi külön lakik saját háza van.
2014. okt. 7. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Minek neki 40 éves pasi? Buta kislány.
2014. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Őőőő ne szólj bele az életébe?

Elmondhatod a véleményed természetesen, de mivel felnőtt, már ő dönti el hogy figyelembe veszi vagy sem.

Ne akarj semmiképpen belekavarni a kapcsolatába, azzal csak azt éred el hogy megromlik a ti kapcsolatotok.

2014. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
ezt úgy hívják, hogy apakomplexus. Az olyan lányoknál nem ritka akik apa nélkül nőttek fel
2014. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Semmit nem tudsz tenni, probalj ne beleszolni, mert akkor oda is koltozik es elrontja a ti kapcsolatotokat. Az en baratnom is egy majdnem 20evvel idosebb pasival el mar 8eve. Boldogok azota is, en sem ertem, de amig o boldog en is az vagyok :-)!
2014. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nemhiszem hogy apakomplexusa van. szuper a kapcsolata az apukájával és a 25 éves fiú testvérével is.
2014. okt. 7. 22:01
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
20 évesen nekem is 40 éves pasim volt. kis buta csitri voltam. esetleg szépen elmondhatod a véleményed,de ennyi. majd be nő a feje lágya,idővel belátja,h. nem ugyan azt akarják az élettől. nekem több,mint egy évembe telt.
2014. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Mit tegyél? Semmit.

De mégis mi a problémád?

"minen idejét a pasinál tölti" - talán ha áthívnád őket magadhoz, akkor nálad is töltenék az időt

"40 éves" - ez van, fiatalabb te se leszel

"saját háza van" - ennek meg egyenesen örülnöd kéne, így több mint valószínű, hogy ha összeházasodnak se a te nyakadon akarnak majd élni

2014. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Te mit tegyel?


Semmit.

2014. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Semmit, ha ő így boldog örülj neki.
2014. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Sugar Daddy-nek hívják a jelenséget, csóró országokban igen elterjedt.

"Minek neki 40 éves pasi?"

Jaj már, első, úgy teszel, mint aki most jött le a falvédőről.

2014. okt. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!