Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kaptam ajándék pénzt, de...

Kaptam ajándék pénzt, de anyukám többször a szememre veti, ha nem ő lenne az anyám akkor nem kapnék semmit/ jóval kevesebb pénzt ( vagy csokit, stb.). Ez nekem nagyon rosszul esett /esik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ne tégy semmit.

Könyveld el anyád gyengeségének, butaságának.

De azért ő nagyon szeret, csak locsog-fecseg összevissza hülyeségeket.

Nézd le neki. Amikor hablatyol, adj neki egy puszit. Szeretetéhsége van.

2021. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálom elnézni, nem akarok balhézni vele, de ilyen már 2-3szor volt. Nagyon rossz érzés.
2021. júl. 29. 00:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért köszi a választ
2021. júl. 29. 00:00
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Pròbàlj meg tavolsagot tartani tőle. Borzasztò, hogy ilyeneket mond. Ezutàn lehet, hogy mi den ajàndèk utàn az jàr majd a fejedben, hogy mièrt is kaptad.

Nem jò anya. Erről te nem tehetsz, de te iszod a levèt.

2021. júl. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el amit mond, az egyik füleden be a másikon ki. Velem meg azt csinálta hogy ott volt a szekrényben eldugva anyámnak banán nagyon megkívántam és megkérdeztem hogy ehetek e belőle. Azt mondta nem. De nemcsak banán bármire ez volt a reakció. Már nem ott élek, megveszem magamnak de mindig eszembe jut olyankor hogyha még otthon lennék csak vágyódnék utána, szóval tudom milyen érzés
2021. júl. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus személyiségre vall. Úgy sem tudja szó nélkül hagyni ha ad valamit, hogy nem is kérted, hanem az ő fejéből pattant ki. Képzeld el, ha kérnéd is… hallgathatnád örökre. Ezek az emberek ez bizonyos szinten túl iszonyat mérgezők, addig nem szabad eljutni.
2021. júl. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!