Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha egy anyát többször kapok...

Ha egy anyát többször kapok hazudozáson, örökre elveszhet a bizalom?

Figyelt kérdés

Anyukám már sokszor hazudott, de volt, hogy felesleges dolgokban is. Sőt, engem is arra bíztat, pl. hogy apunak mondjam azt, hogy amit vettünk ruhát nem 6 ezer volt, hanem csak 3 meg hasonlók. Ezért nem tudok már neki hinni, amikor mond valamit, mert állandóan hazudik, meg van sértődve, amikor mondom neki, hogy nem hiszem el.

A szomszédokról is mondja mindig a pletykákat, hogy ki milyen, mit csinál és sokszor úgy kiszínezi, a fele sem igaz. Annyira zavaró ez, mit lehet tenni?

Amúgy meg állandóan megsértődik mindenen. Borzalmas :(


2012. márc. 11. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy anyukád így viselkedik. leírásod alapján bizonyos szempontból érettebbnek tűnsz nála.

Én biztosan nem hazudnék max a kegyes hazugság a megengedett, de az sem mindig.

Hazudozással nem csak az anyukád veszítheti el az emberek bizalmát, hanem bárki aki hazudozik. A végén az se fogja elhinni neki amit kérdez.

2012. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

: ( szegény.. Ismerem ezt az érzést. Anyukámnak volt egy ,,titkos pasija" ,miközben még együtt volt apukámmal. 10 évesen megláttam a társkeresőt. Sz*r érzés volt.. Nem beszéltem vele arról. Nem is érdekel most már. A lényeg az,hogy most is van valakije akivel minden héten elmegy valahova. Szinte semmit nem mond ,hogy mi van ,csak azt hogy elmegy. Tudom,nem ugyanaz a szitu,de mindegy.


Próbálj beszélni vele,mondd meg neki,hogy te megbízol benne,de csak akkor fogsz továbbra is megbízni benne,ha igazat mondd neked.


14/L

2012. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Le kell vele ülnöd beszélni, hogy nem szabad ezt csinálnia. Nekem apukám hazudott sokat. Még hazudik is. Emiatt váltak el egyrészben. Neked kell az anyukádnak emgtanítanod hogy nem szabad hazudni : ) ha máshogy nem megy 14/L
2012. márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

érdekes hogy a hazudozós anyuka hogy tudott becsületes gyereket nevelni belőled


ne itélkezz ennyire szegény anyukád fölött, ős is csak esendő ember, nem egy szuperlény

2012. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

21:46

attól még tényleg lehet jó ember az anyukája és nem biztos ,hogy kellett becsületességre nevelni őt.. Vannak emberek akiknek ez maguktól megy és vannak akik máshogy vannak programozva.

2012. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*26
2012. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!