Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kaptatok már olyan büntetést,...

Kaptatok már olyan büntetést, ha rosszak voltatok, hogy többször le kellett valamit írni? És ha igen hol (otthon, suliban), és mennyiszer kellett leírni valamit?

Figyelt kérdés
Nekem általános iskolába rengetegszer volt ilyen nagyon nem szerettem, ha 1 valaki rossz volt akkor az egész osztály kapott büntetést. Volt amikor 100x le kellett írni valamit 1 héten többször is ez alsó tagozatban volt divat. Otthon szerencsére nem kaptam ilyen büntit.
2016. febr. 22. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem kamasz vagyok, de azért válaszolok. :) Igen, általános iskolában volt ilyen. Azt hiszem 50-szer kellett leírnom valamit. De ez már 25 éve volt. :D
2016. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod:) Mindenki válaszát meghallgatom kortól függetlenül:)
2016. febr. 22. 15:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem általánosban kellett kémiaórán valami szabályt (1-2 mondat), mert nem tanultam meg. Arra nem emlékszem, hányszor kellett, de pár oldal tele lett a füzetemben, és láss csodát: következő órára tudtam!😊 de amúgy nagyon utáltam a kémiát, úgyhogy azóta már rég elfelejtettem. Meg persze, régen is volt már.
2016. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Annó 7. osztályban akart ilyennel büntetni a tanár. Egy A4-es füzetlap mindkét oldalát kellet volna teleírni valami olyasmivel, hogy "órán nem iszunk, és csak a tanárra figyelünk". Telerajzoltam a lapot farkakkal meg csöcsökkel.
2016. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk általánosban volt ilyen pár tanárnál, de nem rémlik, hogy valaha is kellett ilyet csinálnom.
2016. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A pattársam pofázott nekem a napközibe,ezért le kellett írni egy szövehet,aztán sakkoztam a tanárral(mindenkivel szokott) 13
2016. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

# 4 Mit reagáltak rá? :D


Nekem az iskolában lekellett írnom 50x, hogy "Nem dobálózunk párizsival! " :D


21L

2016. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Alsóban, tipikus 50-es üzöltözős kövér matektanár, az egész osztályt büntette, egyszer le kellet 10x írnom hogy "Szünetben nem kardozom az esernyőmmel" órán vajon szabad?
2016. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem egyszer 100x lekellett írnom, hogy nem futok a folyosón, másnap amikor megmutattam a tanárnak nevetett mert csak poénnak gondolta...:D
2016. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 UchihaBeniko válasza:

Nekünk 6. osztályban 200x le kellett írni, hogy

"Órán jól viselkedem, és becsöngetés után csendben várom a tanárt"

2018. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!