Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 eves lanyatokra ez jellemző?

10 eves lanyatokra ez jellemző?

Figyelt kérdés

157cm magas, 45 kg, 38-39-es a laba. Nalam mar magasabb is. Mar eleg nagy cicije van, de mindig ra kell szolnol, hogy melltartot vegyen fel. Kb olyan, mintha 16-17 eves lenne. Meg a menszesze nem jott meg.

Az osztalytarsai mellett ugy nez ki, mintha bukott volna par evet. 6 - 7 ev mulva meg majd 30-nak fog kinezni. Nagyon sajnalom szegenyt, mert en 10 evesen meg babaztam, teljesen atlagos gyerek voltam. A lanyom mar felnott ruhat hord, melltartot, felnott cipot. Ez normalis? Olyan jo lett volna neki meg kicsit gyereknek maradnia.


2021. aug. 3. 01:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan már. 10 éves koromban 171 centi voltam (azóta se nőttem), 40-41-es cipő (azóta sem lett nagyobb), a mellem akkor megnőtt, ami azóta se lett nagyobb, és jelentem, hogy nem néztem ki 16-17 évesen sem 30 évesnek. :D Pláne, hogy 157 centi nem is magas, egy átlagos 16-17 éves magasabb, meg na. Nehogy már egy 16-17 éveshez hasonlítsd, mert még nagyon nincs ott.
2021. aug. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Szokott ilyen lenni. Itt két véglet van. Vagy korán érő és ekkora marad, vagy pedig az átlagnál jóval nagyobb lesz. Szerintem az első, mert már mondtad, hogy nálad magasabb. A gyerek a szülő magasságát örökli, de lehet, hogy volt olyan női rokon, aki magas volt, így lehet, hogy ő ezt örökölte.
2021. aug. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

45 éves vagyok. 10 évesen is olyan magas voltam, mint most 159cm, és menstruáltam, és ezzel nem voltam egyedül. Nem hordtam melltartót, teszem hozzá most sem, ha nem üt át a ruhán.

Az meg végtelen ostobaság, ha szerinted 16 évesen 30-nak fog kinézni, basszus legalább te viselkedj felnőttként!

2021. aug. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Jójó, nem jelenti azt, hogy 30nak néz majd ki, de azért nem kell lebutázni a kérdezőt mert éppenséggel lehet...

Én is ismerek olyat, aki 10 évesen kész felnőtt nőnek nézett ki, most 22 és lehet a terhesség se segített, de... hát ő nem 30-nak néz ki.

Egyébkent nála genetika szülei sem voltak szerencsesek.

Úgyjogy ne aggódj a te lanyodnak szerintem nem lesz ilyen baja. Csak hamarabb felnő, amúgy pedog egy 13 éves lány már kész nőnek néz ki. Az a 3 év nemolyan sok

2021. aug. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

Tényleg van olyan, aki 10 évesen már babázott? Emlékeim szerint nálunk az osztályban kb. 3-tól senkinél nem láttam babát, pedig eléggé nyílt társaság voltunk, nem cikiztünk senkit semmiért. A plüssök persze mindenkinek bejöttek, de a babák senkinek, még a barbiekat is elhagytuk addigra.

Amúgy most vagyok 38.

2021. aug. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

10 éves szintén nagy növésű, igaz a család minden tagja 180 felett van az apja 2m4cm ;)

Nekem is fura, hogy egy éles váltás volt a kislány és nagylány között. Szóval egyszerre jött a mensi, a melltartó és a videójátékok videósok.

2021. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy függ össze a testalkat és a babázás. Miért ne babázhatna melltartóban?

Szerintem túldramatizálod. Ne csináld, mert hatalmas károkat okozol a gyerekedben. Fogadjátok el, hogy változik a teste és nőiesedik. Segíts neki!

Az meg, hogy ki hány évesen mennyi idősnek néz ki... Én 30 felett is el tudok vegyülni a középiskolások között. Nehogy azt hidd ez sokkal jobb.

2021. aug. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is 10 éves és 160 centi, mindig ő volt a legmagasabb az oviba,suliba.A laba is 38as.
2021. aug. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Az én tíz évesem is magasabb az osztálytársainál, mégis csak 147 centi, és 36-os csülkökön közlekedik. :) Igaz szeptemberi évvesztes, szóval még csak harmadikos volt. A melltartó még nem téma, a 12 éves nővére kezdett el topokat hordani. És amúgy imád babázni. Játékkal is, meg igaziakkal is. :)
2021. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

35 vagyok

13 évesen is babáztam🙈



Miért kell neki melltartó?


Ha úgy érzed, akkor naponta a bugyi melle rakjátok készítsétek elő.


Lassan mentruálni fog


16 évesen 16-nak vagy picit idősebbnek (18) fog kinézni

2021. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!