Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » SEGÍTSÉG! A 11 éves fiam...

SEGÍTSÉG! A 11 éves fiam júliusban levágta a SAJÁT haját punkra. Az iskolába nem engedik majd. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudtam róla, mert elmentem a boltba. Mindenhol kopasz lett, csak felül hagyta meg a kb. 15 cm hosszú haját... Csúnya. Az iskolában sem fogják engedni. Az ismerősök még nem látták,viszont most megy a nagy nénjéhez ottaludni majd. Most már nőtt valamit, kb. 2-3 mm körbe. Mit tegyek? Hagyjam így? Milyen jó kis hajat lehet EBBŐL kihozni?

2021. aug. 4. 07:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:

TÚLZÁS! Miért, ha már pár mm oldalt? Attól meg beteges lesz.


A géppel nullással nem küldenék haza, mert az normális haj, ezzel ellentétben. Van, akit direkt minden nyáron megnyírnak május második felétől, szeptember elejéig.

2021. aug. 4. 20:36
 42/62 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ezt a kiírást kinek szánod és hogy érted?
2021. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
0%
Nem sajnos, nagyon helyes, ha hazaküldik. Meg kell tanulni egy gyereknek, hogy mit szabad, és mit nem! Vagy megnő egy kicsit szeptemberig, vagy hozzávágod a többi helyen is a haját, akár engedi, akár nem. Meg kell neki mondani, hogy ilyet esetleg csinálhatott volna a nyári szünetben, de nem az iskolai időszak alatt.
2021. aug. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim válasza:
20%

Nem sok jót fog szülni a jövőre nézve ha a szülőt a gyerek irányítja! Már a kérdésből is kiderül mi a megoldás!

Mindenkinek meg kell tanulni felelősséget vállalni a saját tetteiért! Ha most kiröhögik, az is egy következmény. Neki joga van megtenni másnak pedig joga kiröhögni!

Ha szinte kopasz lesz, azt is magának köszönheti!

Ha ezt megtanulja, akkor lesz belöle egyszer érett felnőtt ember. Mi ezzel a gond? Miért kell ebből ilyen ügyet és aggodalmat csinálni???

2021. aug. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 A kérdező kommentje:
De a saját testébe azért csak van joga beleszólni, valamennyire. Nyilván tetkója nem lehet, de a haja az más. Azért szeretném meggyőzni, hogy tetszen neki. Szerintem kifejezetten jól állna neki a pár mm-es, nagyon rövid, majdnem "kopasz" haj, mert szép az arca, meg a fejformája. De nem tudom, hogy győztem meg. Vagy majd látja utána és tényleg ne foglalkozzak vele? Mégis, azért én vagyok a törvényes gondviselője, hogy nevelem és nem, hogy kezeljem...
2021. aug. 5. 09:52
 46/62 A kérdező kommentje:
Az pedig biztos, hogy ez a rövid sokkal jobban néz ki, meg normális, ellenben a tarajával, ami nagyon csúnya.
2021. aug. 5. 09:56
 47/62 anonim ***** válasza:
83%
Majd amikor nyírd majd látni fogja hogy jó lesz és azért a sulit megkezdi úgy is lesz haja
2021. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:
Az jó lenne nyárra, sokaknak, más gyerekeknek is ilyenre nyírják nyáron. Viszont a taréj még fiatal punkoknál is hülyén néz ki.
2021. aug. 5. 10:13
 49/62 anonim ***** válasza:
88%
Azt mindenképpen le kell nyírni. Nyárra jó lesz ez a haj sulira meg úgy is nőni fog. Én javaslom nyírjátok le és ő is közben látni fogja milyen jól áll neki illik hozzá és könnyebben megy majd bele következő nyáron a hajvagasba
2021. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
0%

"De a saját testébe azért csak van joga beleszólni, valamennyire"


De bakker, ha egyszer NEM MEHET ISKOLÁBA ÍGY, akkor szerinted mi a megoldás? Inkább nem jár majd suliba a gyerek, csak nehogy véletlenül megsérüljön a lelke, amiért nem lehet punk taraja 11 évesen?? Vagy mit nem értesz? Le KELL vágni, és pont...

2021. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!