Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy idősebbnek...

Mit tegyek, hogy idősebbnek nézzek ki?

Figyelt kérdés

Barátnőm tegnap feltett egy kérdést, hogy hány évesnek nézek ki, és nagyon megdöbbentem a válaszokon.

Itt a kérdéshez a link:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

Mit tehetnék, hogy idősebbnek nézzek ki?


2010. aug. 30. 08:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Semmit. Így nézel ki jól.

Persze egy kis sminktől idősebbnek nézhetnél ki, de szerintem semmi értelme. Meg aztán egy kép alapján nem is lehet véleményt alkotni. Élőben biztos jobban látszik a valódi korod.

2010. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

köszi a választ! =D

egyébként ki szoktam húzni a szemem, meg egy kis szájfény, de ez a képről most elmaradt...

2010. aug. 30. 09:03
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem meg se nyitja a képet mert az az oldal ahová feltöltötted nekem nem jó mert nem jeleniti meg a képet
2010. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

nekem se jeleniti meg :S pedig kivancsi lennek ra hogy szerintem hany evesnek nezel ki,es nekem a masodikat se jeleniti meg :S

nem toltened fel mashova/küldenél egy másik linket?

2010. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Najah az jó lenne mondjuk a kephost-ra vagy mittoménmire feltölthetnéd
2010. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Eléggé kislányos(aranyos,helyes,szép) arcod van..ezt igazából sminkekkel lehet elcsúfítani leginkább.Attól kinéznél szerintem 14-nek.De anélkül..semmiképp!
2010. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
pár év múlva meg minél fiatalabbnak akarsz kinézni, szóval inkább örülj annak, hogy 14 évesen nem 34 évesnek nézel ki..
2010. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Légyszi valaki töltse föl máshova. Nem nyitja meg :/

Kérlek

2010. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

érdekes,hogy gyerekként mindent megteszünk,hogy idősebbnek nézzenek,bezzeg felnőttként kész vagyonokat fizetünk,hogy 1-2 évvel fiatalabbnak nézzünk ki.

ne akarj már felnőttesebb lenni.:D

2010. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Vedd le a hajpántot. Attól nézel ki 11-13 nak. Szerencsére normális tininek tűnsz, ha ilyen visszafogottabb maradsz és nem a harsányság lesz a lényeged, 10 év mulva hálát adsz a sorsnak, hogy babapofival áldott meg. Maradj ilyen, ne vaditsd magad. 30/N
2010. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!