Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek, hogy...

Hogyan öltözködjek, hogy idősebbnek nézzek ki? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok de mint egy 13 éves kislány úgynézek ki:) Szeretném ezt egy kicsit az öltözködésemmel kompenzálni. 160 cm és 53 kg vagyok, ha ez számítana. Magassarkút nem szeretnék hordani ez az egyetlen kikötésem :) Szeretnék csinosan de mégis a koromhoz képest kinézni. A túloldalra se szeretnék azért esni, hogy többnek mutassam magam mint amennyi vagyok. Ha lehet a ruhákról képeket is linkeljetek :)
2011. aug. 11. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintem ez pont illik a korodhoz.:D

17/L

2011. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ezk nagyon kis csinosak ^^ vedd fel őket belerina cipővel vagy bokacsizmával.

[link]

2011. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. [link]

+

[link]


2. [link]


3.

[link]

+

[link]


ezek szerintem csinosak és én például ilyeneket hordok, és 15 vagyok

2011. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
stradivarius? a honlapon úgy látom, hogy ott 42-ig vannak.
2011. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

ezek csak ötletek. de szerintem a blézer igazán idősíthetne.

esetleg az is jó ötlet lehetne ha mondjuk anyud szekrényéből 1-2 ruhadarabot kicsennél és bele építenéd a te ruhatáradba. idén úgyis elég nagy divat lett az eklektika egy sportos cuccot simán felvehetsz egy elegánsal. csak ügyesen válogass :D a hajadon is változtathatnál nemtudom hogy szoktad hordani...

2011. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fesd be feketére a hajad . Mert az általában nagyon sok embert öregít . Akkor még említetted hogy magas sarkút nem akarsz ezért vegyél fel olyan magas sarkú cipőt ami teli talpú . Egy fekete vagy sötét kék cső gatya meg egy [link] hasonló top . És húzd ki a szemedet . Szerintem már is öregebbnek fognak nézni de ez mind fölösleges mert egyszer úgy is vissza fogod sírni a fiatalságodat !
2011. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem Beezus válasza a nyerő. ;)

Én már nem is keresem meg azt amire gondoltam mert ez sírályság. Bár a bokacsizmáz nem szeretem ezekkel a göncökkel még az is tetszhet.

Bár ezekhez nem lenne jobb egy hosszabb csizma?

2011. aug. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!