Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézzek ki idősebbnek?

Hogyan nézzek ki idősebbnek?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok és kerekded arcom van. Szeretnék kinézni annyi idősnek, mint amennyi vagyok. Talán az arc kontúrozása segítene, de nem tudom úgy megcsinálni, hogy az az utcán is vállalható legyen.
2011. febr. 2. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy és hányak nézel ki?:)
2011. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem értem miért akar az ember mindig annyi illetve a koránál idősebbnek kinézni. jó engem is idegesített mikor 16 évesen még 8.os vagy alattinak néztek, de inkább fiatalabbnak lássanak mintsem ahogy manapság a legtöbb 14évest kiégett k_vának.
2011. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintemis inkább nézzenek fiatalabbnak mint öregebbnek! de ha téged ez zavar azt is megértem:) nagyon minimális smink és más haj , öltözködés sokmindenen javít! :)
2011. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

senkit nem zavar, hogy nem a kérdésre válaszolt? nem érdekli gondolom a véleményetek, és már megint kur.vára általánosítotok, iszonyat idegesítő. lehet hogy már 20-25 éves...

amúgy nem tudom sajnos, de én is kíváncsi vagyok :)

annyit tudok, hogy ugye sötét haj, meg sminkben a sötétebb színek, persze nem túlzásba víve.

2011. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem gond, számítottam pár ilyen válaszra. :) Smink kicsit tényleg segít, de ahogy én észrevettem nem a szem sminkelése, hiszen azt már mindenki csinálja. Hanem inkább egyes részek kiemelése(highlightterrel v. pirosítóval) na és persze kontúrozás, ami nekem nem megy. :) De még várok válaszokat olyanoktól, akik hasonló cipőben járnak. :3
2011. febr. 4. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:

szájkontúrra gondolsz?

előző vagyok még :)

2011. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!