Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jó anyuka mellett a kamasz...

Jó anyuka mellett a kamasz gyerekeknek a háztartásban ( pakolás-rendrakás-takaritás) soha semmit nem kell csinálniuk, mert a jó anyuka mindent egyedül megcsinál?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 22:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Kinek mi a jó anyuka? Házirabszolga? Bejárónő?

Nekem nem sokat segítenek, de nem tartom magam különösebben jó anyának. A lányom segít, ha megkérem, de sajnos nem szoktattam arra, hogy pl. minden nap neki kéne mosogatni. Volt ilyen próbálkozásom, de feladtam, mert mindig közbejött valami. Ha sokat kell tanulni, nem erőltetem. A fiam nem segít semmit.

2021. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ki mondta?
2021. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem attól lesz valaki jó anyuka, hogy mindent megcsinál a gyereke helyett.
2021. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A férjem. Hogy én csináljak mindent egyedül, mert a normális nő megcsinálja
2021. szept. 2. 22:09
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A jó anyuka mellett otthon a háztartásban munkamegosztás van. Szerintem. Férjem szerint is. Dolgozunk mindketten, suliba járnak a gyerekek, mindenki egyformán fáradt, de retekben élni nem jó.
2021. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Bennem inkább az a kép él az ideális családról, ahol be van osztva a házimunka. Sajnos nekem nem sikerült ezt létrehozni. De nem hiszem, hogy a nőnek kéne mindent egyedül csinálni ott, ahol többen is laknak. Nem csecsemők már! Te meg nem vagy bejárónő!
2021. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Hát a férjed jó nagy hülye már ne haragudj. Ha az enyém mondana ilyet akkor a felmosó nyéllel a seggében mosna fel aznap. Hál istennek nem ilyen és a gyerekek is egész jófejek, segítenek. De én az elején megmondtam neki, hogy ezt nem egyedül vállaltam nem egyedül akartam gyereket meg közös otthont úgyhogy vagy segít vagy megy amerre akar, de nem vagyok senkinek a rabszolgája. Na ne félj úgy pelenkázott anno mint a kisangyal. Félre értés ne essék nem fenyítettem a férjem, csak lefektettük az alapokat, még az éljén, hogy ki mire hajlandó és mit vár el. Nálunk egyenlő a munka megosztás a családba, sőt van amikor rá kell parancsolni a gyerekekre, hogy mostmár illene kitakaritani a szobájukat mielőtt megeszi őket a kosz. De még egyszer se kaptam meg, hogy rossz anya lennék. Amiről a te férjed beszél az nem jó anya, azt úgy hívják rabszolga.
2021. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Jò anyuka mellet ideàlis esetben ott a jo apuka is, aki szintèn kiveszi a rèszèt a hazimunkàbòl. Ès a jò szülők megtanìtjàk a hazimunkàra a gyerekeiket, hogy èletkèpesek legyenek. Ès mindenkinek csinàlni kell valamit a hàztartàsban, hogy senki se ègjen kim
2021. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Hu nagyon fel bír aszni egy ilyen beszólás egy apától. Jobb ha kiállsz magadért
2021. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

A férjem egyik ismerőse mondta nekem egyszer, hogy egy jó feleség minden házimunkát egyedül megold, kiszolgálja a férjét.

Közöltem vele, hogy a jó férj keres annyit, hogy csak "kedvtelésből" dolgozzon a feleség, és bőven jut háztartási alkalmazottra.

2021. szept. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!