Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akik eljárnak a...

Anyukák! Akik eljárnak a gyerekkel otthonról, ti mindig elpakoltok és rendet raktok otthon, mielőtt kimentek?

Figyelt kérdés

Ha napközben indulunk el egy programra vagy sétára, és ha reggel egész napra, akkor is rendet szoktunk rakni (játékok, ágynemű, ruhák). Barátnőm azt mondta, hogy ők nem szoktak, úgyis a gyerek megint szétdobálja a játékait.


Ti hogy tesztek?



2018. júl. 2. 09:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Elpakolok, mert a gyerek előtt is ez volt nálunk a szokás. Gondolom, a barátnőd gyerek előtt is ilyen volt.
2018. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Én este szoktam,mikor már elnyugszik,és tudom,nem fogja 2 perc múlva kiszorni.Napközben az a pár játék a földön nem zavar,főleg ha az ő szobájában van.
2018. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Igen, nagyjából , de nálunk mindig is ez volt a szokás. A nagymamám is mindig így tett, ha elment valahova előtte összepakolt .De van mikor annyira rohanunk pl. megyünk a játszó csoportba , és hogy el ne késsük a buszt akkor ott maradnak a dolgok, de ez ritka.
2018. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Én is este pakolom a játékokat.Az ágyneműt meg felkelés után egyszerre.A ruhákat nem értem..azok a szekrénybe vannak,nincsenek halomba szerte szét.
2018. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Én mindig összepakolok, nem szeretek rendetlenségre hazajönni. A gyerek is már tudja, hogy össze kell pakolnia a játékait, ha ki akar menni. 2 éves.

Egyébként abban sincs semmi rossz, ha valaki nem pakol össze. Megvár a rendrakás, de én nyugodtabb vagyok úgy, ha tudom rend van.

2018. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Természetesen elpakolunk, mert nem szeretjük az állandó kuplerálj, sem arra hazaérkezni.


Más tartást ad, más közérzetet a mindennapoknak, és nem is harapózik el a káosz.

2018. júl. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Én rendet rakok, piszkot, rumlit nem hagyok ott. Egyrészt sokkal jobb úgy hazajönni, hogy tudom nem rendrakással kell indítani, másik a gyereknek is jó példa éa szívesebben is segít elindulás előtt, mint mondjuk egy hosszú séta után.

Ha csak pár játék van elől, amivel folytatná a játékot, ha hazaérünk, akkor azokat nem tesszük el, az nem zavaró.

2018. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Két gyerekkel vagyok itthon, és bár tényleg jobb lenne rendre hazaérni, ha mindent elpakolnánk, sosem jutnának le levegőzni. Mert addigra az egyik újra éhes, álmos lesz, kakilni kell, elővesznek új dolgokat, stb stb.

Amúgy kérdező ügyes vagy, most megberegetjük a válladat, de mégis mi értelme volt a kérdésesnek? A barátnőd fikázása? Tényleg őszintén szeretheted őt.

2018. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
2 kicsivel vagyok itthon. Esélytelen ennyit pakolni. Egyszer pakolunk el, este. Eleinte én is harcoltam, hogy legyen rend. Aztán feladtam. Már nem érdekel. Az elindulás így is cirka 40 perc. Pakolással 1.5 óra lenne minimum. Akkor meg már minek elindulni?
2018. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#8: Tudom, hogy itt ez a módi, de én csak két dolgot hasonlítottam össze. Mi mindig is így csináltuk, de lehet, hogy logikusabb lenne a másik, mert úgyis újratermelődik. Csupán erről szól a kérdés, nyugi van!
2018. júl. 2. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!