Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves a lányom 7.osztályos...

12 éves a lányom 7.osztályos ma elmondta van egy fiú aki neki tetszik. Hogy viszonyuljak ehez ?

Figyelt kérdés
Nyilván én évek óta mondom neki ezekre nem most van idő . De ez most nagyon meglepet eddig nem érdekelte ez a dolog .
2021. szept. 10. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne lihegd túl.
2021. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kishúgom 11 volt, mikor elmondta nekem, hogy tetszik neki a legjobb barátom, de már azelőtt is láttam rajta, hogy elmondta volna nekem. Emlékeztem milyen volt kiskamasznak lenni, nem kezeltem úgy, mint ha valami ördögtől való dolog lenne, amitől mindenáron megkéne védenem őt. A szerelem nem korhoz kötött, nincs olyan, hogy megmondod neki, hogy "Nincs itt még az ideje" és nem lesz szerelmes.
2021. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még szülő,biztos nagyon furcsa lehet. De szerintem inkább örülj neki ez az egészséges,főleg még el is mondta.
2021. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Ez normális ebben a korban. Ha csak teszik neki, rendben van. Ha csak kézfogás, és szájra puszi, esetleg csók, közös fagyizás, séta van, normális. Ha több, akkor az már nem. Illetve nem lenne rossz, ha általános iskolás lenne a szerelme
2021. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul állsz hozzá sem fog változni semmi csak annyi hogy nem fogja máskor el mondani és nem fog bízni benned. Majd akkor a hátad mögött fog neki tetszeni 😁
2021. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon becsüld meg a lányod bizalmát. Nekem anyukám mindig azt mondta, hogy a véleményét elmondja, de a döntést nekem kell meghoznom.
2021. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Viccelődve derült ki a egész hogy na mondjad tetszik ugye ? És hát igent mondot . Nem vette észre hogy rosszul érintene nem is szeretném ha tudná . Én támogatóm mindenbe de észnél legyen . Barátkozott nyugodtan de tudnia kell hol a határ .
2021. szept. 10. 22:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak furán érintett hogy a én kislányom is elérte ezt a kort 😢 De ügyesen elmondtam neki . Lehet barátja beszélgethet mert eddig mindig kerülte fiukat . Csak okosan tegye
2021. szept. 10. 22:51
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit èrtesz azon, hogy erre most nincs idő? Èn emlèkszem, màr 6 èvesen is halàlosan szerelmes tudtam lenni, a gyerekemen is làtszott màr 3-4 èves koràban is, ha tetszett neki valaki a jàtszòtèren. 12 èves nem kicsi ilyesmihez egyàltalàn.
2021. szept. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért szomorkodsz, miért nem örülsz? És miért rémüldözöl? Átveszi ám a gyerek ezeket az érzelmeket, nagyon érzékeny az antennájuk. A saját szerelemmel kapcsolatos averzióidat próbáld nem kivetíteni rá. Tetszik neki egy fiú, ez nagyon szép és finom érzelem 12 évesen, minek kell agyoncsapni ilyenekkel, hogy nem most van itt az ideje, meg hogy okosan? Egyáltalán mit értesz azalatt, hogy "okosan"? Miért kell a lányodba belenevelni, hogy a szerelem az valami rossz és veszélyes dolog? Így nevelünk boldogtalan embereket, basszus. Örülj a lányodnak, örülj, hogy megtisztelt a bizalmával és hagyd élni. Így csak azt éred el, hogy legközelebb nem fogja neked elmondani, mert megint jön a papolás meg a rémüldözés.
2021. szept. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!