Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondaná nekem egy 16-20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondaná nekem egy 16-20 éves fíú) hogy ha neki tetszik egy lány akkor hogy viszonyul hozzá, miket csinál?

Figyelt kérdés
Az gáznak számít ha a lány kezdeményez? A fiúk jobban szeretik ha ök teszik meg az elsö lépést és nem a lány? Mi a véleményetek a facebookos ismerkedésröl? Mindig a fiú kell írjon? Mit jelent,az,ha már régóta beszélek egy fiúval,de nem hívott még el randizni? Vagy ha nem ír akkor már nem érdeklem? AZ IGAZ,HOGY HA A FIÚK AKARNAK BESZÉLNI,AKKOR ÍRNAK,ÉS MIKOR NEM IRNAK AKKOR NEM KELL ÍRNI NEKIK,MERT HA KEDVÜK LESZ BESZÉLNI AKKOR IRNAK? na jó remélem valaki lesz olyan kedves hogy mindegyik kérdésemre választ ad!
2015. nov. 9. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Na, én cuki leszek és válaszolok mindegyikre. :)


Fő kérdés: ez relatív. Én zumbeispiel jobban figyelek rá és mindig szeretnék mellette lenni, de amúgy nem feltűnően, csak, hogy vele legyek.


Nem! Bővebben? Miért lenne az? Ha a lánynak tetszik a srác, akkor neki kell lépni.


Ezt nem tudom, általánosítani nem lehet itt. Engem nem zavarna, biztos van, akit igen. :/


Nem nagyon ajánlom, nem kell mindig a fiúnak írnia, csak a lány ne nyomuljon.


Semmit. Én is rengeteg lánnyal beszélek és egyiket sem hívtam el randira. Minek?


Az lehet, de azt én bunkóságnak tartom. Mindenesetre ez esetben tisztázni kell vele a dolgokat.


Nem, legalábbis nálam nem igaz. Nekem lehet írni, maximum nem válaszolok azonnal.


Én voltam olyan kedves. :3

2015. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. nov. 9. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!