Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek alapján hogy viszonyul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csabitonm kérdése:

Ezek alapján hogy viszonyul hozzám? Tetszhetek neki? 16/l

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akivel jól kijövünk, mint haverok. Viszont ha rá nézek gyakran elkapja a fejét, mint aki engem nézett, de van olyan is, hogy a szemembe néz és elmosolyodik. Néha szoktunk beszélgetni ilyenkor van közös témánk, figyel arra amit mondok (hetek múlván is emlékszik, visszakérdez rá). Viszont ritkán kezdeményez beszélgetéseket, ilyenkor is csak a tananyagban való segítséggel. Van amikor messengeren beszélünk és olyan mintha elfelejtett volna válaszolni (írja, hogy majd megadja a házit ha hazaért, de még éjfélkor se küldi el).


Számomra ő nem teljesen közömbös, és örülnék, ha ő is érezne irántam valamit. Én úgy érzem, lehet köztünk valami, de természetesen ez egy elfogult vélemény. Ti mit gondoltok? Kérlek segítsetek!


(A helyesírási hibákért, esetleges érthetetlen megfogalmazásért elnézést kérek.)



2019. febr. 2. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem viszonyul hozzád csak haverként
2019. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan kezdeményezhetsz, ha nincs bátorsága odamenni hozzád akkor menj te, és lesz ami lesz
2019. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.
2019. febr. 10. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!