Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 15 éves lányoto...

Elengednétek a 15 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Holnap meccse lesz a bihari utcában, budapesten. nem tudom megoldani, hogy autóval tudjon menni, és féltem. kis termetű, lány, és félek, hogy nagyon szemet szúrna a rosszakaróknak.

2021. szept. 10. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Fizess neki taxit. Amúgy meg hidd el, laknak arrafelé 15 évesek meg kisebbek is akik egyedül mászkálnak az utcán! Jesszus.
2021. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Más gyereknek a szüleivel nem tudna jönni menni?
2021. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom, hogy laknak arra fiatalbbak is, de ő neki a "legdurvább" hely, az a móricz zsigmond körtér, pesten jó ha 2 havonta 1x megfordul egyedül. nem hiszem, hogy kirabolnák, megerőszakolnák, de a c kategóriás emberektől pl tudom, hogy fél, kikerüli ha lehet.
2021. szept. 10. 22:24
 4/10 A kérdező kommentje:
hazafele elhozom, de oda nem tudom vinni, mert dolgozom
2021. szept. 10. 22:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szuper, mostmár tudjuk hogy a Bihari utcába megy, és a Móricz Zsigmond körtéren szokott járni egyedül, de az se mindegy milyen messziről? Pécsről, vagy Pesten belülről van szó?


Pesten nem hiszem hogy van olyan utca, ahol nincsenek emberek főleg napközben (nem vagyok helyi). Nem csak ott szúrhat szemet, akár a suli vagy házatok előtt is, ugyan az. Nem tudják ott lakik-e vagy sem, ki van vele és ki nincs.

Ha félted és nem engeded sehova akkor még jobban fog félni. Most még lehet javítani rajta, de ha soha nem engeded hogy szembenézzen vele akkor csak rosszabb lesz. Majd átmegy az út másik felére ha úgy érzi, de kicsit szoknia kell az embereket. Felnőttként hogy fog kimenni az utcára? Sokkal nagyobb nem lesz, ezt kell megszoknia.


Ő egyébként mit szeretne? Ha benne van simán mehet egyedül, ha annyira nem (és nem azért, mert te mondod neki hogy mitől félhet az úton, hanem mert nincs kedve gyalogolni mondjuk) akkor szerintem is kérdezd meg a csapattársak szüleit, edzsőt hogy nem-e tudná elvinni.

2021. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ő el akar menni egyedül, és egész budapesten kb bárhova elengedném, volt vidéken is meccse ahova utazott stb, de ez a kőbánya alsó környéke annyira zűrös... egyébként a posztban írtam, hogy budapestről van szó
2021. szept. 10. 22:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz ott fényes nappal. Forgalmas környék, szombaton is sokan járnak arra.
2021. szept. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
OMG! Ti hol laktok a II.kerületben? A legdurvább resz a neki a Móricz.. Az még egy kiemelten jó rész, akkor nem voltál a Nagyvárad téren.
2021. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
pont ezért írtam, hogy nrm ehhez van hozzászokva. De végül egyedül megy
2021. szept. 11. 10:18
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező felfogtuk hogy Pestre akar menni, de az előző válaszoló is egyértelműen kérdezte meg hogy mégis honnan utazna oda? Mert nem mindegy hogy 200km-t kell utazgatnia egyedül vagy Pesten belül mondjuk csak 10km. Egyébként tényleg nem a legjobb környék de gondolom nappal, világosban megy. Én 18 éves lány vagyok, naponta járok arra, amíg világos van addig egyáltalán nem egy durva környék, sötétben éjszaka én sem szívesen mászkálnék arra.
2021. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!