Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek legjobb barátnőmnek...

Mit vegyek legjobb barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz 15 a legjobb barátnőm.Már 10 éve ismerem,és most valami nagyon egyedit szeretnék neki adni,és semmi ötletem nincs.Olyan 3000-4000 Ft körül.köszi
2010. szept. 1. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy szép képkeretbe egy jól sikerült közös kép. 1500 ból kijön.

Ékszer, ha szereti.

Bonbon.

Mozijegy/koncertjegy

felső

Pár vígjáték:D

Vagy mi lenne Ha összepótolnátok és egy meglepetés buli csinálnátok még pár barátnőjével közösen?

13/L

2010. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
lesz bulija:)képet kapott névnapjára,ékszert nem hord csak ugyanazokat a karkötőket,mozizni nem szeret...
2010. szept. 1. 17:57
 3/13 anonim ***** válasza:

Fényképalbum az elmúlt 10 év képeivel.

Egy sajátkészítésű képkeret,benne egy közös képpel.

Képkeretet tudsz csinálni vastag kartondobozból.Méretre vágod,a hátára ragasztat kartonból "támaszt",hogy megálljon.Ráragasztod a képet,műanyag fóliával a kartont lefeded.A szélére ragaszthatsz filc vagy más anyagot.És erre jöhet a díszítés.Vannak kicsi pillangók,katicák meg ilyenek ezekkel nagyon szépen fel lehet dísziteni,akár masnit is tehetsz rá.

Ez teljes mértékben egyedi lenne,senki másnak nem lenne ilyen képkerete.


Most hirtelen ez a kettő jutott eszembe,de írok még ha eszembe jut valami:)

15/L

2010. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszi az ötletet,és bocsii,de képkeretbe képet névnapjára kapott tőlem,pont úgy ahogy te mondtad,fényképalbumot meg én tőle húsvétra,és magának is csináltatott egyet akkor,úgyhogy egyik sem jó...de köszi és bocsii
2010. szept. 1. 21:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Törülköző, amibe géppel belehímezik a nevét. (Biztos több helyen is van ilyen, de én valamikor az Europarkban készítettem egyet.) A törülköző mérete nem lényeg, a pénzedtől függ...
2010. szept. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Nem tudomszereti-e az állatokat abarátnőd.

-Állatmenhelyről vigyél neki egy kutyust vagy egy cicust,nyakában egy masnival,örök emlék marad.

-Vegyél neki egy nagyobb plüst

-Virágboltba csináltass neki egy csokrot, kötess bele valamit amit kedvel, pl bombont,egy plüst,ha bolondságot akarsz,lehet bele óvszer, banánt stb a te fantáziádon múlik.Anno én sok ilyen csokrot kötöttem mindig nagy sikere volt.

Hát ezek jutottak eszembe,nehéz így tanácsot adni, hogy nem nagyon írtál a barátnődröl.

De biztos vagyok benne, hogy sikerül valami meglepit szerezned neki.Szurkolok.

2010. szept. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ékszerdobozt csináltam a legjobb barátnőmnek a szülinapjára és nagyon örült neki:) De írod, hogy nem hord ékszereket... :S

Egyéb ötleteim:

-Csinálj neki egy mobiltartót (lehet kötni, horgolni, varrni) egyedi díszítéssel

-Vasaltass egy pólóra valami jó képet, közös képet vagy a kedvencéről egy fotót.

-Vegyél egy jó kis kulcstartót és gravíroztasd bele a nevét és hogy 15 éves. Vagy csak azt hogy a "legjobb barátnak"

-Lehetett régebben kapni plüss macis kulcstartókat azokon is voltak ilyen tök jó feliratok, én kaptam ilyet a barátnőmtől, nagyon tetszett.

-Vegyél neki valami iskolai cuccot ami még nincs meg. Pl: ha tudod hogy szeret valami filmet v. ilyesmit akkor olyan tolltartót vagy irattartót, stb

-Csinálj neki egy 2010-es naptárat közös képekkel, régi emlékekkel és a "jeles napokra" Pl: a szülinapjára, vagy a barátságotok 10. évfordulójára tegyél valami kis megjegyzést, díszítsd jobban. (papír írószer boltban meg tudod venni a kellékeket kb 1500-2000 Ft-ból)

-Vegyél egy egyszínű táskát és vasaltass rá képeket, logókat amit szeret.

2010. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
09:30as vagyok. Írhatnál egy kicsit a barátnődről, hogy miket szeret, mi a hobbija stb. Mert pl ha szeret barkácsolni vagy szereti a kreatív dolgokat vehetsz neki egy csomag kreatív cuccot is. Pl: Összeválogatsz dekorgumit, barkácsfilcet, üveg matrica kellékeket, sablonokat, stb. Vagy pl a gyöngyfűzés is jó szórakozás, ha szereti az ilyesmit biztos örülne egy ilyen csomagnak. Esetleg olyat is lehet csinálni, hogy veszel egy DVD-t és kiírod rá a kedvenc számait + a rólatok készült legjobb fotókat. Vagy csinálhatsz/csináltathatsz a szülinapjára egy képekből álló zenés videót is amit fel tölthetsz youtube-ra vagy ráírhatod azt is DVD-re. Tudok segíteni ilyen videókban ha esetleg tetszik az ötlet.
2010. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondoltam, szerintem nagyon kedves és tényleg személyes, ilyennek minden barátnő örül :)

http://www.youtube.com/watch?v=B2jsLaFvibo&feature=related

2010. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Süss neki egy tortát, és írt a tetejére a nevét!
2010. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!