Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen programot csináljak...

Milyen programot csináljak holnap ami párom 15 éves lányának is tetszik?

Figyelt kérdés
túrázni nem igazán szeret
2021. okt. 22. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Jókor jut eszedbe...

Nem is ismerjük a lányt, így hogy segítsünk?

Jó, egy tipp: túrázni ne vidd. Szívesen.

2021. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
elég klisés... de mozi?
2021. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem az tetszene neki a legjobban, ha nagy, látványos veszekedés közepette szakítanátok, és a hapsikád visszamenne a lány anyukájához.
2021. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
99%

De szemetek vagytok..

Szerintem kérdezd meg mihez van kedve amúgy.

2021. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
még egy szavazat a "kérdezd meg" nevű programra...
2021. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Nézzétek meg az Elkxrtukat. 😅

Viccen kívül egy 15 éves lánynak semmi nem fog tetszeni, ami nem a telefon baszkodása egy sarokban, szóval akár túrázni is viheted.

2021. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%
Holnap több itthoni kastély és vár szabadon látogatható lesz. Hátha valamelyiket szívesen megnézné.
2021. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

16 a lanyom de imad kirandulni sziklat maszni uszni etc ..


Szoval alt ilyen programokra megyunk es az apja is ilyen mozgasos programokra viszi

2021. okt. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
98%
Nekunk szuper program szokott lenni egy kozos seta egy uj vagy mar ismert helyen. Abszolut nem kell turanak lennie. Ma pl Szentendren setaltunk egyet aztan beultunk egy kavezoba es nagyon jot beszelgettunk. :)
2021. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Élettársam nagylánya 14, fiam 13. Elég jól képben vagyok szerintem az ízlésükkel kapcsolatban.

Látom, hogy már elkéstem, de a jövőre vonatkozóan, ha kell majd még esetleg programötlet, a mieinknél amik bejöttek: pl bobozás Visegrádon, kirándulás erdőn-mezőn (írtad, a kislány nem szereti), városlátogatás esetleg egy ebéddel, KFC vagy meki, fürdő vagy koripálya, kézilabda meccs esetleg? Trambulinpark, bár az szórakoztatóbb ha többen vannak. Hétvégén volt felénk repülőnap, be lehetett fizetni, nem olcsó és nem is mindig van.

2021. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!