Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tetszik a programozás, de nem...

Tetszik a programozás, de nem vagyok jó matekból + az érettségim is gyenge szóval valószínűleg egyetemre fel se vennének, ha meg mégis, akkor kibuknék, felejtsem el a szoftverfejlesztői szakmát?

Figyelt kérdés

2018. jan. 7. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
igen
2018. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Tetszik a programozás, de nem vagyok jó matekból "


Neked az tetszik, amit a programozásból láttál, vagy amit annak hiszel, vélsz, gondolsz. De az kevés.


Programozás nem létezik matek nélkül.

2018. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Menj külföldre egy applied sciences egyetemre, ahova egyszerűbb bejutni és nincs sok matek...


Amúgy meg programozás nélkül nem nagyon lehet kijelenteni, hogy "Nekem tetszik a programozás!" ..... Kb onnantól lehet ezt mondani, hogy a kisujjadból kirázod az emelt infor érettségit, ami még semmi, de akkor már talán van egy alap ötleted, hogy mire számíthatsz.

2018. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

2# "Programozás nem létezik matek nélkül."


Ezt mond el a fejlesztők 2/3 részének akik még a közép iskolás matekot sem feltélenűl használják ... légyszíves mond meg neki, hogy azonnal hagyják abban a munkájukat és váltsanak szakmát :D

2018. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

1. Mondd (tehát, két D-vel írjuk)


2. Középiskolás (tehát egybe írjuk)


3. Te, ilyen helyesírással még segédmunkások között is csak egy senki lennél. Ebből kifolyólag nem csoda, hogy fogalmad nincs, mi is az a programozás és, hogy milyen szintű matek ismereteket igényel.

2018. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
:D nekem tetszik a balettánc de +100kg vagyok és lúdtalpas... felejtsem el hogy balettáncos leszek? :D
2018. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok, bocs, de egy ilyen kérdésre most mit lehet mondani? :)
2018. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem atomreaktorokat akarsz programozni, statisztikai elemzéseket végezni, hanem plédául webfejlesztő lenni, ahhoz nem kell sok matek. Programoztál már valaha, ha igen, akkor miben?
2018. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Diszkalkuliások is tanulnak programozni, elvégre az is nyelv.

Az OKJ-t felejtsd el, és tanulj meg angolul. Gyakorlással eléred ugyanazt, mint az OKJ-val, sőt, még többet is.

2018. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk most igencsak szívok egy matematikai problémával, pedig jó voltam matekból.


Ha nem a jQuery pluginek beszúrását tekintjük webfejlesztésnek, akkor igencsak kell a matek.

2018. jan. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!