Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi.17 éves lányom nagyon nehezen alszik el,van amikor éjjel 1-kor még ébren van. Ismerősöm ajánlotta a melatonint ajánlotta,de a dobozára az van írva serdülőknek nem javasolt.Felet se merjek neki adni?

Figyelt kérdés
Próbálkoztunk meleg tejjel,levendula illóolajjal a párnára fújható levendula spray sem használt.
2021. nov. 4. 17:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Ne kütyüzzön este, se tv, se sz.gép, se teló. Olvasson rendes könyvet.

Ha így sem tud aludni, akkor lehet, neki ennyi az alvásigénye.

2021. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő már nem serdülő, hanem felnőtt kvázi, nem 13-14 éves. Ki lehet próbálni, bár ha a saját példámból indulok ki, nekem semmi sem használt, az se, ha 8-9-kor lefeküdtem és a sötétben forgolódtam. Egyszerűen a biológiai órám 11-éjfélkor “altatott”, pedig reggel 5:30-6-kor keltem mindig ennyi idősen a suli miatt.
2021. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%
1# A könyvek már unalmasak és lelombozóak. Inkább edzen egy jót lefekvés előtt.
2021. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Hogy erted, hogy "már"? Akkor régen miért volt izgalmas? Mert nem volt internet tele bugyuta és személytelen fosch-sal?
2021. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Bagoly típus. En is az vagyok. Majd ha lesz saját gyereke ismét fog tudni éjfél előtt. 16-30 éves korom között en is képtelen voltam. Vizsgákra is mindig éjfél és 4 között tanultam akkor fogott az agyam is a legjobban. Ez van. Nem kisgyerek már. Túléli.
2021. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Hogy lehet azt mondani,hogy a könyvek unalmasak? Amúgy én is azt javaslom. Kezdjen el könyvet olvasni este.
2021. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Én is ilyen voltam, így is maradtam. 40 évesen, 4 gyerekkel, a 3. diplomám államvizsgájára is éjfél és hajnal 4 közt tanultam, mert egyszerűen nem fog az agyam nappal. A nagyobb lányom is ilyen, eszembe sem jutna nyugtatóval tömni.
2021. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Magne b6 állom nagyon jó. Vagy Valeriana harmony, esetleg este citromfű tea.
2021. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Van aki ilyen (enis) de ha reggel 6 kor kell kelnie ugy nem jo....
2021. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!