Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan büntetitek 13 éves...

Hogyan büntetitek 13 éves gyermeketeket ha nem ért a szép szóból? Fiúkat és lányokat is.

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 17:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
17%

Nem akarom, hogy valami olyan iskolába vegyék csak fel, ami után egész életében olyat fog csinálni, amiben kínlódni fog.

De hiába mondom, ha fodrász szeretnél lenni, a technikumba ez kevés lesz. Árufeltöltő leszel, rossz fizuért és szenvedni fogsz. És hidd el, nem foglak eltartani, támogatni, mert nincs kedved bemenni melózni mert sz*r. Akkor így jártál. Nyilván amíg nem érzi a bőrén, addig komolyan se veszi.

2021. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
71%
18. Lehet, hogy már kimondottan élvezi? 😅😁 na jó csak vicceltem.😄
2021. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
19%
Kedves 22. Nem tudom. 😁 ha úgy is van, hát rajtam nem múlik. Mint írtam, nem félek használni 😁😊😌
2021. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

#20 aha akkor nem az önállótlanség a baj

szerintem kérj segítséget, nem te vagy az egyetlen akinek motiválatlan a gyereke, vannak ingyenes vonalak is


meg itt egy cikk, olvasd el

[link]

2021. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

24-nek: köszi a cikket! Nagy örömmel olvastam Vekerdy cikkeit minden héten a Nők Lapjában, nagyon sajnáltam, mikor meghalt.

A cikkről: az esszenciája, miszerint "sz*rd le az iskolát", na ez pl már megy:))

2021. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyerek nem akar egyáltalán megfelelni neked, szülőnek, ott tényleg mindig a köztetek lévő kapcsolattal van gond. Mert igen, csinálhat hülyeséget, aminél összeveszünk, ki-ki vérmérséklete szerint, de lenyugodva már tudni kell megbeszélni, hogy minek mi a következmény úgy, hogy azt ő is megértse és jogosnak érezze. A pofozkodás az meg csak pofozkodást szül és az ész nélküli büntetésből is azt tanulja meg belőle, hogy legközelebb okosabban csinálja, hogy ne bukjon le.

Nálunk net-megvonás szokott lenni pl. elfelejtett feladatok és rossz jegek miatt, de az sem azért, hogy bűnhődjön és érezze a hatalmamat, hanem azért, mert legközelebb előbb a kötelesség. Ezen általában persze előbb felháborodik, aztán elfogadja. Csúnya beszédért ilyen vicces házi szabályok vannak, mint 10 fekvőtámasz.

2021. nov. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
71%

Telefon Net megvonása semmit nem változtatott a dolgon nála

Akkor edzésre se

Az se

2021. nov. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!