Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez nem pedofil bűncselekmény...

Ez nem pedofil bűncselekmény - mondja a rendőrség, mit szóltok anyukák?

Figyelt kérdés

Ráakadtam erre a videóra: https://www.youtube.com/watch?v=0FF1oR0W5uA


Összefoglalva arról van szó, hogy van egy híres magyar youtuber, aki a háttérben arra használja a hírnevét, hogy 12 év alatti lányokkal bekapcsoltatja a webcamerát, és vetkőzésre bírja őket. Ehhez mindenfélével manipulálja őket, majd amikor a lányok elkezdik mutogatni magukat, screenshotokat(képernyőképeket) csinál a meztelenségükről, és ezeket a képeket pénzért továbbadja. Erről szerzett tudomást az általam linkelt videó készítője, majd bizonyítékokkal bement a rendőrségre, ahol azt a választ kapta, hogy ez semmi, ez nem pedofil bűncselekmény, mert a lányok csak meztelenek, nem nyúlnak magukhoz. Nem vagyok otthon jogi témákban, de hogyan lehetséges ez? Tudtommal már csak ilyen témájú képeket birtokolni is bűncselekmény, nem? Tehát amit először linkeltem, az már a következményről szól, akit érdekel az előzmény, az ezt a linket nézze meg: https://www.youtube.com/watch?v=2q1CtOX8MuE&t=115s


Itt található a bizonyíték, elhomályosítva, kicenzúrázva, de látszik, hogy egy 10 év körüli kislány.


A fickó egyébként Irol channel néven futott YouTubeon, elvileg törölték a fiókját, de ha a rendőrség nem foglalkozik az üggyel, akkor tovább folytathatja discordon a tevékenységét.



2021. nov. 17. 12:31
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
6%

20

Az természetesen nem oké, de itt semmiféle ilyesmiről nem volt szó, bár az egész sztori egy kamu, innentől nincs miről beszélni.

2021. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
89%
19-es, te nagyon sötét lehetsz. Nem kamu problémák, már házkutatást is tartott nála a rendőrség!
2021. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
17%

22

Ja oké ha ezt mondják akkor biztos úgy van. Na de honnan tudják?

2021. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
14%
Oke lecsukják a youtubert de a lánnyal mi lesz? Őt nem kellene helyre tenni? Pl intézeti neveléssel vagy valami? Mert eléggé nem normális ilyet csinálni
2021. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
0%
Rögtön börtön nem? Amúgy meg akkor kb minden második tizenéves lány oda kerülne.
2021. nov. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
90%
#24 ja, a kislányt csukják le, a youtubert meg tüntessék már ki, micsoda f*szagyerek volt, mert zsarolással gyerekeket vett rá vetkőzésre. Téged kellene inkább helyre tenni, te aberrált pedofil!
2021. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
9%
Elítélem ezt az egészet de azért ebben a gyerek is hibázott. Nem tudom megérteni, hogy mi motiválta a kislányt, hogy egy ilyen aberált f.sznak megtette amit kér? A gyereket a feliratkozó szám motiválta, ő is híres akart lenni. Na a szülőket és a gyereket is remélem előveszik.
2021. nov. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
16%
Uncsi vagy már. Hányszor rakod még ki?
2021. nov. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Én ezt egyszer raktam ki
2021. nov. 22. 10:51
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
#28 Azért, mert nem jut el a sötét agyadig, hogy ezt nem egy ember rakja ki sokszor, hanem most sokan foglalkoznak vele, és azért mindenhol ez a téma. Nyilván ennek a kérdésnek a feltevője töltötte fel youtube-ra is azt a rengeteg videót szinte az összes hazai youtuber csatornájára, ami erről a témáról szól, sőt, a rendőrség facebook oldalára is ő posztolt róla, nem? Hogy lehet valaki ennyire nehéz felfogású?
2021. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!