Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek való egy tinilányn...

Szerintetek való egy tinilánynak ilyen fürdőruha? Milyen korosztálynak való ez? Meg milyen alkathoz?

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 29. 13:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%

Attól függ hány éves. Egy 15-17 évesnek már engedném, azalatt nem.

Nagyjából olyan alkatnak való, mint ami a képen látható is.

2017. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

A fürdőruha úgy általában a vékony lányokra van kitalálva, hiszen mindent megmutat. Ettől függetlenül mindenki felveszi, hiszen strandra nem lehet menni sátorban, és ugye aki nem nádszálvékony, az is szeretne pancsolni. Tehát a milyen alakra való kérdés lényegtelen... Akinek tetszik :)


Én tangás fürdőruhát semmikor sem vennék fel, de elfogadom, hogy másnak tetszik, és nem mutat sokkal többet, mint a sima fürdőruci. Igaz, egy 12-13 évesen nevetséges, de egy 16-17 éves szerintem már bátran felvehet ilyesmit.

2017. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Vékonyabb alkatra való, de nekem a fenéknél már kissé merészebb. 17 alatt nem szívesen látnám benne a lányom, de lehet túl maradi vagyok?
2017. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
Én soha nem értettem, hogy egyes nők miért vesznek fel ilyen se..ggbebugyikat, mert marhára nem lehet kényelmes, higiénikusnak egyáltalán nem mondható, ha meg mutogatni akarja magát, tegye a párja előtt, ne minden férfi előtt a strandon, ahol a nagypapától az ötévesig mindenki ezt stíröli. Szerintem egyértelműen közönséges és a magamutogatásról szól, aki ilyet vesz fel nyilvános helyen.
2017. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
2-es: Nyilván a teltebb lányok is járnak strandra, de nekik nagyobb a mellük, fenekük, stb. Nagyobb mellhez jobb, ha van kosár is, illetve ennél a fazonnál a mell melletti oldalt lemenő rész miatt kibuggyanhatna ez meg az. Illetve ez a tangára hajazó hátsó megoldás sem lenne a legszerencsésebb. Szóval oké hogy fürdőruha, de nem mindegy milyen alkatra milyen fazont veszünk fel.
2017. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem cuki, nem túl kihívó. Bármilyen alkatra jó, az a lényeg hogy jól érezd magad benne. 14 éves kortól 30-ig szerintem simán jó.
2017. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem meg az ilyen fürdőruhák inkább maradjanak meg a modelleknek. Túlságosan is közönséges, még egy felnőtt nőnek is, nemhogy egy tinicsajnak.
2017. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
ilyen fenékrészű fürdőruhát nem engednék a lányomnak, mert közönséges. És nem vagyok valami begyöpösödött mami, 26 múltam
2017. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
Ez senkinek nem áll jól.
2017. máj. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%

Ez egy teljesen átlagos, egyberészes fürdőruha, kislányoktól felnőtt nőkig mindenkin látni ilyet. Aki szerint közönséges... ez egy fürdőruha, könyörgöm. A fürdőruhák mindent megmutatnak -

mármint a nem egyberészesek. A képen linkelt ég a lány hasát se mutatja meg, a bikinivel ellentétben. Akkor a bikini is közönséges? Nyilván. Sőt, a sima póló és a combközépig érő sort is közönséges, mert egy nívós suliba nem engednek be, csak ha a ruhád takarja a vállalat és a térdedet.

2017. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!