Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok! Voltatok már részegek?

Fiatalok! Voltatok már részegek?

Figyelt kérdés
Hány évesen? Mikor ittatok először egy-két kortynál több alkoholt? Milyen volt a másnap?

2021. dec. 17. 07:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Hát én itt a kisebbséghez tartozok. :D 16 vagyok, soha nem voltam részeg, meg valószínűleg nem is leszek. 1 pohár pezsgőt iszok minden héten, ez a maximum. Van egy betegségem, ami miatt nem igazán célszerű innom, de nem is vágyom rá.
2021. dec. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Sőt, alkoholt sem ittam még. Nem igazán vonz...


16

2021. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
És az az 1 pohár pezsgő miért fix minden héten?
2021. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
#3 Mert hétvégén anyámmal szoktunk pezsgőzni. Igazából ő erőlteti, én annyira nem vagyok oda érte, meg csak elálmosít. Ő meg képes egy egész üveggel meginni.
2021. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
kb 15 évesen, egy buliban barátoknál. nem voltam másnapos se akkor, se később se soha, ha valamire jó a mutáns anyagcserém, amitől minden orvost halálra rémítek az "alultápláltságommal", az az, hogy öt-hat órával később már olyan józan vagyok, mintha meg sem történt volna az ivászat :D
2021. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Pár kortynál alkoholnál többet sem ittam még igazán, csak alkoholmentes sört.

19l

2021. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Én ovis koromban voltam először részeg, mert kicsiként kinyaltam a bort a poharakból meg ittam már erjedésnek indult mustot.

Utána jó sokáig nem volt ilyen, aztán 16 évesen a szüleim véletlen leitattak. Ittam 1 sört, 2 felest, 3 féle bort és 1 vagy 2 pohár pezsgőt. Nem akartam ennyit inni, de rábeszéltek, aztán szédültem, de taktikusan támasztottam a falat, ha ültem, akkor támasztottam a fejem meg próbáltam enni, inni, hogy elmúljon, azt hitték, hogy álmos vagyok, pedig nem az volt a fő bajom.

Itt a másnap nem volt rossz, minimálisan gyenge voltam, picit fájt a fejem, de semmi komoly.

Az első "önszántamból lerészegedek, mert részeg akarok lenni" élményem, 18 voltam, és rövid idő alatt nagyon nagy mennyiséget ittam. Aznap sokat hánytam, másnap is 2-3*, hányingerem volt, izomfájdalmat éreztem, fürdés ellenére alkoholszagot éreztem magamon: hajam, bőröm, leheletem, vizeletem, mindennek olyan szagát éreztem. Nehezen ettem, majd este ráírtam 2 évfolyamtársra, hogy "szerintetek ehetek tojást?"-mert bizonytalan voltam és azt akartam, hogy azt gondolják, van életem.

19/l

2021. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Én csak ovis koromban voltam részeg, részletekre nem emlékszem. Egyedül alkalmakkor iszok egyébként, akkor se sokat.
2021. dec. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%
ezek a válaszok is csak azt mutatjáék hogy agyakori nem a valóságot tükrözi.
2021. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Tabbouleh válasza:
100%
Iden nyaron voltam eloszor (akkor meg 17 evesen). Eloszor nem akartam inni, mert nem szeretem az alkohol izet, de baratokkal voltunk es ok folyton kinalgattak, mondom belefer. Amugy vegig nagyon jol ereztuk magunkat. Masnap szedultem es ennyi. Azota kb 4szer ittam es a masnapi szedules es remeges mindig elojon.
2021. dec. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!