Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti voltatok már annyira...

Ti voltatok már annyira betegek, hogy azt hittétek nem élitek túl? Miért hiszik azt az emberek, hogy a fiatalok nem lehetnek betegek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem voltam még ilyen beteg, de alapvetően még csak megfázni se szoktam. Olyan érzésed, hogy nem éled túl, csak komolyabb betegségeknél lehet (rák, szívbetegségek, stb). A többit csak túlreagálod.

Alapvetően az emberek közül a fiatalabbak gyűrik le könnyebben az egészségügyi problémáikat. És nem hiszik azt, hogy nem lehetnek betegek, de azért egy megfázás vagy egy influenza nem a világvége.

2018. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Senki nem hiszi azt, hogy a fiatalok nem lehetnek betegek, sajnos nagyon sok súlyos beteg fiatal és kisgyermek is van.
2018. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Beteg nem voltam még anynira, de fájdalomban már volt részem, amikor konkrétan ájulás szélére jutottam.

Azért hiszik, mert az atlag fiatal többnyire egészséges, míg egy atlag 50es már tele van egszssegugyi gondokkal

2018. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem leállt a vesém és kishíján vérnérgezést kaptam. Igen, voltam annyira rosszul.

Csak senki nem hitte el, csak egy vírus.

És a fiatalok igenis sokszor megkapják, hpgy szimulálnak.

2018. febr. 20. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a fiatalok nagyrésze gyakran szimulál is. A Te esetesben természetesen először mindenki az enyhébb: influenzára gondol.
2018. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a gond hogy az orvosoknál ez még gyakoribb tévhit. Én két évig magyaráztam házi orvosomnak hogy rettenetesen fáj a derekam azt mondta erre én még nem tudom mi az a derékfájás.


Addig amíg egy nap nem tudtam lábra állni akkora volt a fájdalom már mentőt hívtam. Csináltak egy CT-t abból kiderült hogy porckorong sérvem van méghozzá kettő ezt később MRI vel meg is erősítették

2018. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Meg annyian járnak oda hozzájuk igazolásért. Mert oké, hogyha hasmenésed is van, ami meggyógyulna, muszáj igazolást kérni.

De szimulálni sose szimuláltam és max. évente, félévente látott.

2018. febr. 20. 16:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltam. Egyszer a calici vírustól. Annyira kiszáradtam, mert nem maradt meg bennem semmi, hogy mentőt kellet hívni. A másik az ptx volt. Kilukadt a tüdőm. Az nagyon durva volt. És ez pont a fiatalok betegsége.
2018. febr. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!