Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Tönkre teszi...

Mit csináljak? Tönkre teszi az életemet!

Figyelt kérdés

A 6.-ba járok, nem vagyok túúl népszerű gyerek....de azért vannak jó barátaim az oszt.-ba.És van 1...Felaíciának hívják..Még amikor 2.-osok voltunk, akkor neki volt a legjobb barátnője az anett.(most nekem ő a legjobb az osztályban)És azt mondta tönkre teszi az életemet...De csak azért mert az anett velem barátkozott és hanyagolni kezdte őt, mert népszerű lett a Felícia...És végül is eddig sikerült tönkre tennie..Az Anett már tudja, és ő is harcol a Felícia ellen, mert esküdt ellenség.Már...de kisebb nagyobb pletykákkal elriasztja előlem az ebereket, neki sok barátja van, és azokat ellenem fordítja.Pl.:mindig amikor én vagy az anett oda néz, egyfolytába el kezdenek nevetni....Hangosan....És ez már rohadtul idegesít..És egyszerűen már minden szörnyűséget megtett ellenem amit csak lehetett az emberiség történelmében...De tényleg!!Még csak a kisebb gondokat soroltam fel!!mindig kicsúfolnak minket, mindenki előtt leégetnek. és még sorolhatnám...Légyszíves már majdnem minden este sírok emiatt, hogy ez a banya minden nap mit csinál...Mindig valami új.Már komolyan rettegek a következő naptol!Ez tényleg Komoly ügy és nagyon szépen megköszönöm azokat akik értelmes válaszokat írnak.



Inkább legyen egy igazi barát,

minthogy több, akik igazából

utálnak. :(


2010. szept. 7. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért kezdődött rögtön a 2. hét veszekedéssel??

Ez nem szép dolog egyikőtöktől sem...

Szerintem kérjetek bocsánatot és beszéljétek meg hogy kinek mi nem tetszik!! Mert ez a folytonos veszekedés,sírás nem jó

2010. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Jajj nagyon sajnállak! Én is 6.-os vagyok! Nekük szerencsére nincsenek ilyen problémák!

Előttem szólónak: Miért ne lehetne 2. héten veszekedni? Ezt akkor kell amikor kikívánkozik belőled! Engem utsó nap akart megölni a barátnőm, de tényleg megölni!


Nincs Bátyád/Nővéred aki helyrerakná a kiscsajt?? Vagy népszerű 5.-esek akik szeretnek a nyagyobbakkal lógni de a 6.-ból nnincsenek ismerősei? Mert ha van ilyen akkor lehet mellléd állna a haverjeival és esetleg néhányan a Felícia barátai közül is meggondolnák magukat, mert veled vannak népszerű gyerekek???


De ha ez sem megoldás szólj az ofődnek vagy egy tanárnnnnnak aki nagyon kedves veled esetleg a szüleidnek!


KITARTÁS!!! Sok erőt kívánok a nehéz napokhoz!!!


Ági


11/L

2010. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Hát...tökjó,hogy neked ilyen problémáid vannak XD

Amúgy verd szét a kiscsajt aztán leáll.Vagy ne figyelj rá.Egyszerű.

2010. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nézd levegőnek, ne érdekeljen mit mondd...ha egyedül vagy, akkor kezdj el dúdolni, mondd azt hogy kit érdekelnek mások, amikor én jól érzem magam és ezt senki nem tudja elrontani. élvezd az életet és ne is figyelj ezekre:) 14/L
2010. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

ne verd meg.:))

csak neekd vonják le a magaviseleted.

és szerintem hygd békén,ne foglalkozz vele...

ha nagyon fontos,elmehetsz másik suliba.

2010. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ujra kezdte...nem tudom mit tegyek és mindegyik válaszolónak a tippjét köszönöm de nem értitek nem tudom levegőnek nézni...És nem tudom szétverni mert 1 est adnak...

egyszerűen már majdnem 10en vele vannak és ellenem fordulnak, mert bedumálni nekik a felícia valami szöveget,hogy vele legyen basszus már megint sírok....:(

2010. szept. 9. 15:01
 7/10 anonim ***** válasza:

óóó utolsó voltam...



óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó.


ha ennyire barmok lennének az osztályomba akkor sulin kívűl behúznék egyet neki.h rohadjon mg a szája.hülye p1csák.jajj de tudom őket rühelni!!!X(

2010. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia,

én ugyan már nem vagyok kamasz, de tökéletesen megértem a problémád. Azt hiszem, csak úgy tudsz jól eljárni, ha felül emelkedsz rajta és megbeszéled vele a dolgot. Kezdheted úgy is, hogy közlöd, felnőttként és nem gyerekként szeretnél vele beszélni. Úgyhogy tegye félre a gyerekes viselkedést, hátha hat rá.

2010. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem azért csinálja, mert látja, hogy milyen hatással van rád. Ha azt látná, hogy le sem tojod, akkor ő jönne zavarba. Egyébként én sem vagyok kamasz már, de megértelek. Felnőttként is kegyetlen...
2010. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem beszlem meg vele mert egyszerűen nem érdemli meg....Ha látnátok hogy viselkedik, hát inkább egy gorillával élek egy házba............
2010. szept. 12. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!