Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S nagy bajban vagyok!...

S. O. S nagy bajban vagyok! én külföldön élek és van 1 nő aki tönkre teszi az egész életemet! Most mit csináljak, mert már nem bírom?

Figyelt kérdés
van 1 gyerekem is!és akárhova megyek 1 városban élunk követ jönn utánam ha megyek a boldba vagy vhova ha meglátt lehord mindenek dudál ránk mint az örült egyfolytában vagy 3 percig ez alat az idö alat a gyerekem meg ájul el anyira sir!!! mert a gyerek is velemvan a babakocsiban:(mindig meg akar verni produkál a házam elé áll mindig kocsival és 1 nap töbszöris direk a hazamelött közlekedik és ha itt jár dudád mint az örültek legyen akárhány ora a gyerekem nem tud töle aludni mert bömbölteti itt az ablakom alat a magnot a kocsijában:((((jaj szoval már kivagyok idegileg komolyan ebbe én már bele fáradtam mert már ez megy 2 éve lassan:(((TERHESEN RÁM IS JÖTT ÉS VEREKEDTÜNK IS!!!ez nem nézz semit pedig már én a rendörséghez is fordultam de nem csinálnak vele semmit:((nem tom h mitévö legyek de megkeseriti az egész életemet...jaj ha van vkinek vmi ötlete tanácsa kérlek segitsetek h todom öt leálitan:(((egy nagyon elkeseredett anyuka...
2011. jan. 11. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Valami oka csak van, hogy nem bír téged. Csak nem ok nélkül verekedett veled.
2011. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
De mégis ki ez, a gyereked apjának a szeretője (volt) vagy mi köze van hozzád?! Egy idegen csak úgy nem csinál ilyet.
2011. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
BaCki! Valszeg azért üldöz, hogy megtanítson helyesen írni!!!!!
2011. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Lehet elmebeteg is.Külföldön élsz, de merre?
2011. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt,ki ez a nő neked?Tényleg nem csinál az ember ilyet ok nélkül.Miért utál téged?


Másrészt,ha már ez megy 2 éve és a rendőrség is tehetetlen,akkor miért nem költözöl el?Egy másik városba!

2011. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

"Nem zorog a haraszt, ha a szel nem fujja!"

Ismered ezt a kozmondast, ugye?

Ez a No nem idegen a szamodra, mert ha az lenne, akkor a hatosag mar intezkedett volna. Tehat ezt a Not Neked ismerni kell, sot csaladtagod is talan. Igy van?

2011. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
a helyesírás-kommandó :D :D :D
2011. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én elöször hazzá jöttem ki az ö házába.én öt régen nem ismertem ugy keveredtem ki h anyukám egy suliba járt a nö apjával és találkoztak beszélgetek és mondta az apja anyunak h én is kimehetnék a lányához dolgozni segit majd nekem munkát találni...és igy kijöttem hozzá ö meg h munkát segitett volna találni még angolul sem tanitott mindenre magamtol kellet rá jönnöm:((a takarito nöje voltam kihasznált csicskásztatot a bészitere is én voltam egésznap rám dobta a gyerekét mert van neki is nekem akkor még nem volt én akkor fejeztem be a sulit mikor ide kijöttem szép csinos voltam ahogy most is.ö meg el van hizva szülés után már akoris irigy volt rám...nah mind1 és öszehozott 1 fiuval aki szintén ott lakot nála...és engem az a fiu tanitott angolul is nekem h elöször nem tetszet ez a fiu azt mondtam h nekem nem kell ézért megakart verni!!!és attol kezdve nem volt neki jo semmi akármit csináltam beláém köttöt kidolgozttatot egésznap még ö csak üll pff..én már annyira kivoltam h az orombol már mindennap elindult a vér ami nekem sosem volt idegileg kikészitett mondtam h ahhazza akarok menni anyukámat nem tudtam felhivni sem mert nem adta ide a telefont ez a fiu segitet nekem onan elkerülnöm mert látta ö is h milyn velem ö kibérelt egy házat és el is jöttem onnan azt hittem h minden jo lesz végre de azota sem hagy békén zaklat minden nap...ráadásul nem egyedül van itt van vele a testvére is és rám akarnak jönni én nem csináltamsemmi olyat amiért ényir eharagudhatna rám nem tom h mi a baja én idö közben megtudtam h eladott engem és ahelyet h én lennék felháborodva ö játsza meg a nagyot!!!és tönkre tezsi az életemet neki az élvezettet jelent ha bánthat!bárhol meglátt az utcán lelasit melletem lehuzza az ablakot és a pofámba röhögve mondja h RIBANC RIBANC!!!!majd a házam elé áll és ott bömbölteti a magnoját!!!rengeteg minden történt amit leirni non sok lenne nagyábol enyih...mit tehetek én most elene???ti mit tenétek hova fordulnátok segitségért???
2011. jan. 11. 15:42
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem fordulnék sehova.Elköltöznék egy jó messzi városba.Oda csak nem megy utánad,főleg ha nem tudja hova költözöl.Bárki kérdezi tőled,ne mond meg hova költözöl,nehogy kiderítse.
2011. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
illyen ideggel ami bennem van szerintem ti se tudnátok hellyesen írni...am meg ellégé kivagyok szoval nem azért írtam h még ti is nekem álljatok nem nem a szertöje a barátomnak mondjuk igaz én nem tom h mivolt köztük régen mikor 1 házban éltek de am van neki is férje...és nekem nem rokonom ez a nöööööööö hála a jo istennek!!!
2011. jan. 11. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!