Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet csinálni a 17 éves...

Mit lehet csinálni a 17 éves lányommal, ha nem akarja azt csinálni, amit mondok neki?

Figyelt kérdés

Olyan baja van (nem akut hanem krónikus) amivel orvoshoz kéne menni, de megmakacsolta magát és nem hajlandó rá. Gondolom erővel nem vihetem, mert az gyerekbántalmazás. Ha meg nem juttatom el orvoshoz és nagyobb baja lesz, az meg kiskorú veszélyeztetése vagy hasonló.


A meggyőzéssel kérlek ne gyertek, mert hónapok óta ezzel próbálkozom, gyengéden, szigorúan, logikusan érvelve, kiabálva, de minden hasztalan.


Mit lehet ilyenkor tenni?


F



2022. jan. 26. 00:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%
Én is először felháborodtam és majdnem a pirosat nyomtam meg. De szerencsére előbb inkább végigolvastam, így zöld pipát nyomtam. :-)))
2022. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%
jó, igen, bocsi, tizes vagyok, majd rájövök hogyan lehet a felhasználónevet átállítani "Irónia"ra XD ha valaki tud vicces szóviccet vele, azt szeretettel várom :D
2022. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!