Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyszeruen utalok kamasznak...

Egyszeruen utalok kamasznak lenni! Csak en vagyok igy ezzel?

Figyelt kérdés
Egyszer szomoru vagyok,maskor boldog... minden percben maskepp erzek... + meg ezernyi mas dolog.
2010. szept. 10. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Na most velem is hasonló történik :(, korlátok nélkül akarok élni.

18/F

2010. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én se nagyon szeretek,de jobb így fiatalnak lenni és még felelősségek nélkül élvezni az életet.:)

velem 1 éve volt ez,hogy minden percben máshogy éreztem.:S

13/L

2010. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:|
2010. szept. 10. 18:26
 4/15 anonim ***** válasza:

Velem is ez van..

az elöbb röhögtem mindenen most meg sírni tudnék...

Meg dolgozik anya reggel össze vesztem vele,és most megölelném mert nagyon szeretem

2010. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Amikor hazajon ugorj a nyakaba. :D

:)

2010. szept. 10. 18:42
 6/15 anonim ***** válasza:

teljesen egyetértek Veled/ Veletek! egyszer ilyen- máskor olyan kedvem van. amikor éppen " olyan " kedvem van, akkor mindenen megsértődöm - amikor pedig " ilyen " kedvem van ( ami hál' istennek gyakoribb ), akkor nagyon boldog vagyok -> viszont akkor meg én találom a többi családtagomat szomorúnak, rosszkedvűnek ( amikor nem is azok :D ).


szóval, szörnyű kamaszkor, még 6-7 évig =)


( viszont nekem az a " jelszavam ", hogy mindig legyek pozitív és kedves )



13/ l

2010. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem is csak a kedelyallapotrol van szo.

Rengetek uj dolog, amivel kikell bekulni.

2010. szept. 10. 18:54
 8/15 A kérdező kommentje:
kedelyallapot valtozasrol* :)
2010. szept. 10. 18:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sokkal idősebb nálatok, de ollllyan kis cukik vagytok :) Én 13-14 éves koromban éreztem így, egyik pillanatban minden szép és jó volt aztán fél perc múlva bőgtem. Ez volt napi rendszereséggel. Most 16 vagyok de ez már elmúlt. Nyugi szerintem mindenkinél így van ez, idővel változni fog 16/L
2010. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na, velem is ez van, egyik pillanatban hisztiznem kell, és azt se tudom hogy min, pedig csak annyit mondott anyu, hogy ma nem cipőt megyünk venni, hanem kabátot :), kb 5 perc múlva meg már röhögtem... és azt se tudom min.. :D

13/L

2010. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!