Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 év körüli lányok szülei?...

10 év körüli lányok szülei? Milyen a lányotok?

Figyelt kérdés

Külsőre, belsőre?

Mi érdekli, mi nem?

Hogyan áll a tanuláshoz?

Mit csinál szabad idejében?

Mennyire akar "nagylányos" lenni?

Van rá panasz a suliban?


2022. febr. 5. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Tökéletes, mint én.
2022. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Barna hajú, barna szemű, szemüveges, nagyon aranyos.

A macskák és a csajos dolgok érdeklik.

Most elég jól áll hozzá, korábban állandóan noszogatni kellett, ennek úgy tűnik, egyelőre vége.

Barátnőzik, telefonozik, velem beszélget.

Elég nagylányos, de néha meghökkentően gyerekes, például szerinte a plüssöknek lelkük van.

Nincs.

2022. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

11 eves

Sargas barna szem, szoke haj

Vekony alkat, most kezd cicisedni. Picit magasabb az atlagnal. Mozgekony magyon.


Az osztaly bohoca tud lenni ha ugy van. Imad dumalni. Telozni (ha hagynam) vicces videokat nez. Minecraft, rajzolas, alkotas. Neha barbizik. Baratokkal barmit jatszik.


Nagyon tarsasagi, de ha kell elvan egyedul is. Halistennek eleg onnallo, de ehhez azert kellett tennem rendesen. Bar ha lehet most is eljatsza a benat 🤣


Neha rajon h o amugy mar nagylany. De ha mondom mivel kar akkor inkabb visszalep. Vannak nagyon erett komoly gondolatai de kozben nagyon kislanyos meg.


Jol tanul, egyedul a matek amivel hadilabon all. Ora odafigyel, szorgalmas, ha nem sikerul valami akkor szomoru lesz. Nincs gond vele a suliban.

2022. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

10 éves.

Derékig érő barna haj, kék szem, vékony alkat.


Lovak, macskák érdeklik (és gyakorlatilag minden állat).

Táncra jár, azt imádja.


Szeret a középpontban lenni, társasági.


Szabadidejében lovagol, barátnőkkel van, olvas, játszik. Még eljátszik a két húgával is, de azért már nagylányos is lenne, de még gyerek. Ahogy itt fentebb is írták, neki is vannak komoly és érett gondolatai, de sokszor kislányos még, ami nem baj.


Jól tanul, szorgalmas, nincs vele gond az iskolában.

2022. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

#2 Szerintem is van lelkük a plüssöknek. Főleg, ha sok évig szereti őket valaki. Eszmei érték, inkább így lehetne nevezni.

(Bocs a beleszólásért, csak én emiatt nem tartanék gyerekesnek valakit, pedig jó pár évtizede voltam tízéves.)

2022. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!