Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők: hogyan reagálnátok,...

Szülők: hogyan reagálnátok, ha 20 év körüli lányotok bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés
(pl egyéjszakás kalandból, és nem egy párkapcsolatból)
2013. márc. 4. 04:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mar felnőtt, az o dolga. Nem örülnek neki, de mar tul van az en "hataskoromon", Mondjuk ha nálam lakna, akkor megkérdezném, hogy mik a további tervei, legyen vele tisztában, hogy en max segítek neki alkalmanként, nem el tartom es nem leszek ingyen bebiszitter. A rezsire is bele kellene szállnia természetesen.
2013. márc. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Ha van saját keresete és fenn tudja magát tartani és a gyerekét is akkor tegye. De hogy én nem fizetném egy árva fillért se egy 20 éves lánynak az tuti. Tisztességesen felneveltem, majd ő is úgy neveli fel a gyerekét, ahogy tudja. Ha 20 évesen ennyi esze van.
2013. márc. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nos, én leszek a kivétel, de ebben az esetben mindenben támogatnám. Az rendben, hogy egy húszéves lány, főleg, ha már nem tanul, dolgozzon, ha otthon lakik is, szálljon be a költségekbe stb. De ha bajba kerül, én bizony melléállnék és minden erőmmel segíteném, hogy világra hozhassa a kisbabáját és amíg nem tudja egyedül eltartani, abban is partner lennék. Remélem, hogy sikerül a lányaimat elég okosra nevelnem ahhoz, hogy ne is menjenek bele egyéjszakás kalandokba és hogy mindig tisztességgel védekezzenek, ha nem akarnak babát, de ha mégis becsúszik, hát egy pici élet arról nem tehet, hogy őt nem akarták, csak véletlenül lett....
2013. márc. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Az én édesanyám biztos, hogy mindenben támogatott volna, ha ilyen helyzetbe kerültem volna 20 évesen. Biztos, hogy megkaptam volna a fejmosást, ami jogosan jár, de utána biztos mindenben segített volna. Az egy más dolog, hogy 20 évesen volt már annyi eszem, hogy ne menjek bele egyéjszakás kapcsolatokba és mindig védekezzek. Ha az én gyerekemről lenne szó, akkor először biztos kiborulnék, és élethelyzettől függően döntenék.
2013. márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha egyéjszakás kalandból sikerülne be a baba, akkor kicsit szomorú lennék amiatt, hogy esetleg nem lesz apja a gyereknek. De természetesen mindenben támogatnám és segíteném a lányomat, teljes mellszélességgel.
2013. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom még csak 3 éves, és most azt mondanám hogy hátrakötözném a sarkát :D. De a viccet félretéve , biztos hogy kiakadnék ha egy egyéjszakás kaland után ez a helyzet állna elő, főleg ha még tanul.. De azt is tudom hogy a legjobbat akarnám neki és támogatnám mindenben.
2013. márc. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen lettem terhes már 1 éve komoly barátom volt,és főiskolás voltam, a szüleim mellém álltak,és a baba cuccaiba eltartásába sosem kértem egy fillért sem,mi tartjuk el a párommal suli mellett dolgozunk,már 23 éves vagyok,és én is támogatnám a lányom,egy 20 éves nem kis gyerek és nyilván van annyi esze,hogy védekezik,nekünk a fiúnk rendes védekezés mellett fogant,és mivel tapasztaltam nem könnyű,de meg lehet oldani és sokkal felelősségteljesebb döntés megtartani,mint megölni,az az anyuka aki nem támogatja agyerekét nem is szerető szülő.
2013. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az itteni 40-50 körüli nők mikor voltak először terhesek? Régen ez az életkor mondhatni természetes volt.
2013. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiakadnék, de nem olyan hülye a lányom hogy egy éjszakás kalandjai legyenek.
2013. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
75%

Szerintem 20-25 kor a legjobb a gyerekvállaláshoz.

A gyerek és a szülő nagy haverok lesznek.

17 vagyok és a szüleim 37-38 évesek, és nagyon király!

2013. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!