Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves kamasznak beleszóltok...

16 éves kamasznak beleszóltok még az öltözködésébe? Csak szerintem kritikán aluliak ezek a fürdőruhák egy GYEREKNEK?

Figyelt kérdés

Apja adta rá a pénzt úgy, hogy meg se nézte, mit akar rendelni. Nekem küldte át a linkeket, hogy melyik szín legyen, szerintem kell-e a nagyobb méret neki. Mondtam már akkor is, hogy egyiket se rendelje meg, mert ezeket még felnőtt nőként sem venném fel, ezekben nem fog emberek között lenni. Persze megrendelte, szerinte én vagyok az, aki nem ért ehhez és hogy nem lesz bokáig érő szörfruhában a medencénél, tengerparton. De szerintem van egy egészséges megoldás a szörfruha és ezek között: (remélem jól linkeltem)

[link]


[link]


[link]


Az a bajom igazából, hogy korábban nagyon egyszerű volt neki a vásárlás, öltözködés, mert farmernadrágot hordott valamilyen pólóval, pulcsival. Nyáron ha kánikula volt, esetleg rövidnadrágot. Volt egy nagyobb fogyása, 11 kgot leadott. Büszke vagyok rá, a mai napig sportol, figyel az étkezésre, de ezzel együtt az öltözködése is változott. Egyre kihívóbban öltözködik, és a stílussal nem lenne baj feltétlenül, mert közönségesnek nem közönséges, csak nem gimibe való, és nem egy 16 éves lányra. Ha esetleg ezt meg is mondom, a III. világháború tör ki itthon reggelente.

Ilyenkor mit lehet csinálni? Hagyjam, úgy hátha hamarabb megunja?



2022. febr. 6. 20:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nincs ezekkel semmi baj, ezek a fotók direkt hangsúlyozzák a hölgyek “adottságait”, de attól még lehet ezeket normálisan hordani.


16 évesen meg had döntse el, mit szeretne felvenni...

2022. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Ennél már beleszólnék. Az első 2 felejtős, a harmadikra rábólintanék.
2022. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Nem akarom, hogy megszólja emiatt bárki a háta mögött, vagy a fiúk gondolják, hogy többet engedhetnek meg vele szemben.

Mert már tavaly nyáron is szinte végig vagy barátnőkkel, barátokkal jártak strandolni, aquaparkba, vagy valamelyiküknél medencéztek. Nem itthon fogja ezeket felvenni az udvarba.

2022. febr. 6. 20:09
 4/30 anonim válasza:
58%
Szokj hozzá ez a világ "riban.cos" öltözködése. Minél többet mutogasson magából csak ezen vannak. 16 évesen meg már sok nem szűz szóval csak természetes hogy beindultak a hormonok és felkészül a nyárra :D
2022. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%
Az első nem tetszik,bár rajta biztos nem úgy állna.A másik kettővel nincs baj.
2022. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
A harmadikkal nincs gond, de az első kettő fazont nem engedném hordani. Lehet csinos és feltűnő villantás nélkül is. Ezt mondanám ahelyett, hogy burkoltan ribinek nevezném.
2022. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
43%
Az utolsó oké a többire meg mond neki hogy mint az anyukája félted őt, ez nem neki való és ne lepődjön meg ha vlki fogdossa és ilyesmi...
2022. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
A 2-3-assal nincs baj, ha nem direkt úgy van felvéve, hogy kilátszon a melle. Nekem 17 évesen volt olyan, mint a 3. csak oldalt nem volt ilyen felvágott. Semmim nem lógott ki belőle. A 2-est meg most is felvenném, csak normálisan a mellemre húzva.
2022. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
64%

A fekete rendben van, az első 2 nem!

Én elég megengedő vagyok,de öltözködesben nem. Lehet drága,divatos,menő,csinos,lehet haspóló,miniszoknya stb.de csak a jó érzés határain belül. Az első kettő ( főképp az első) mint egy prosti.

2022. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
44%
*jó ízlés
2022. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!