Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lehet annak az oka, hogy a...

Mi lehet annak az oka, hogy a 16 éves fiam csak a fekete illetve a sötét ruhákat hajlandó hordani?

Figyelt kérdés

Ma hoztam neki egy fehér márkás polót, az egyik barátnőm fiáé volt a világé nem hajlandó felvenni.

Csak a fekete sötétkék meg esetleg a szürke cuccokat veszi fel. Világos kék narancssárga, világoszöld ruhákat semmi képpen nem akar felvenni. Már az egyik ismerősünk kérdezte, hogy gyászol az én fiam.



2015. aug. 7. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
ilyen a stílusa. biztos swag, mint Justin
2015. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Legkisebb fiam 14 éves, kb. 1 éve csak feketét vesz fel. Most nyáron kivételként felvett 1-2 szürke rövidnadrágot.

Talán majd kinövik, okát nem tudom.

2015. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán azt Szereti?
2015. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A kamaszok oltozkodesebe nem ajanlatos beleszolni. Foleg nem a baratnok gyerekeivel peldalozni, hogy ok mibe jarnak, es zaklatni azzal hogy kozepkoru noknek mi a velemenye az oltozkodeserol. Ez ot egyaltalan nem erdekli elhiheted. Ilyenkor sok mindennel probaljak kifejezni a lazadasukat, a kulsosegek nagyon fontosak ennel a korosztalynal. Egeszseges ha nem hagyja hogy te oltoztesd. Hagyd ra, nem marad igy egesz eleteben nyugi, minnel jobban erolteted, annal makacsabb lesz. Az meg hogy melyik baratnodnek mi a velemenye ne foglalkozz vele!
2015. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
egyértelműen a sátánnak áldoz csecsemőket hanjalhasadtakor a közeli templom oltárán
2015. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Kamaszkori lázadás, egyedi stílus kialakítása, kitűnés a tömegből - talán köze lehet ahhoz is hogy rockzenét hallgat.

Ne aggódj, 30 éves kora körülre valószínű kinövi. :-)

2015. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb kamasz átesik ezen a korszakon, hogy csak feketét hord. Nekem is volt ilyen, ma pedig szinte csak színeset hordok.
2015. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hagyd békén, kamasz és ez legyen a legnagyobb probléma, hogy sötét cuccokban jár.


Én kb.20-21 éves koromig csak feketét, bordót, szürkét hordtam és értelme felnőtt lett belőlem 😊.


38/n

2015. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem mondjuk nincs, nem volt, és remélhetőleg nem is lesz ilyen korszakom, de Weheartit-en (egy olyan oldal, ami tele van mindenféle képpel), szoktam olyanokat látni, hogy "Black is my happy colour", meg "- What is your fav colour? - Black". Ezek elég "menő" képeket, szóval kb "menő" feketét hordani. Mondjuk azon az oldlaon többnyire csak lányok vannak, de ki tudja, lehet fiúknál is van ilyen.
2015. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi az hogy remélhetőleg nem lesz ilyen korszakod? Úgy beszélsz, mintha az hogy sötét ruhákat hordana valaki, gond lenne. Én is jobban szeretem a sötétebb ruhákat, mégsem vagyok se rocker, se lázadó, se elmebeteg.
2015. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!