Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Szeretném...

Mit csináljak? Szeretném leborotválni a hónaljamat de szüleim nem olyan borotválkozós típusok. Hogy kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Édesapám nem borotválkozni az arcán kívül és nem hinném hogy nagyon engedné. Vagy csak borotváljam le és kész? Igazából nyáron lenne fontos. Köszi előre is a segítséget. És tudom hogy hülye kérdés. Ja és fiú vagyok,akinek fél éve kezdett el nőni

2022. febr. 11. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

"nem hinném hogy nagyon engedné."

Tessék?:D

Ne haragudj, de ki kér az ilyesmire engedélyt? Te tested, ha zavar, szedd le. Nem hiszem, hogy ellenőriznék minden fürdés után, hogy éppen hol van rajtad szőr...

Vegyél egy eldobható borotvát (lehetőleg ne a legolcsóbb gagyit) + borotvahabot és kész.

2022. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Hány éves vagy? 3?

Vegyél egy borotvát és hajrá

2022. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ne viccelj már. A lányom 12 évesen leszedte magának. Nem kért rá engedélyt és nem is kell.
2022. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Én is egyszer arra eszméltem 12 éves klrom környékén, hogy kezd szőrösödni a hónaljam. Le is vágtam, azóta sem hiszem, hogy kinőtt teljes méretére, előbb-utóbb mindig leborotváltam. Te is vágd csak le, óvatosan azért, meg ne vágd magad.
2022. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Miért kérnél engedélyt? Ehhez szerintem nem kell megkérdezned, csak vegyél egy borotvát és csináld.
2022. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Veszel egy borotvát és megoldod. Nem kell szólni,magánügy.
2022. febr. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
Az én 13 évesem közölte velem a nyáron, hogy kipróbálja milyen, ha leborotválja. Mondtam jóvan. Mondjuk ő lány, de ha fiú lenne is kb ennyire zaklatott volna fel a téma. :)
2022. febr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Én leborotváltam és kész. Az én testem. Nehogy már Csubakka legyek, mert anyámék generációjában az volt a divat
2022. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
En leborotvaltam 13 evesen a honaaljam (lany vagyok). Anyukam kiakadt, engem meg tokre nem erdekelt, mar ciki volt.
2022. febr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Mikor még suliba jártam nagyon ciki volt ha valaki szőrös volt. Lányként láb, hónalj. Fiúként hónalj.

Nekem mamám volt olyan, hogy mindenbe bele szólt, pedig ez intim téma. Lány vagyok és ha elkezdtem leborotválni a lábam, hónaljam azt mondta kinek borotválom le és hogy k*rva vagyok.😂😂😂 sajnos akkor még vele laktam azóta elköltöztünk apukámmal a városba. Őt nem érdekli az ilyesmi. Ő is szereti ápolni magát. Mamám meg maradi.

Vettem egy borotvát és szépen leborotváltam.

Ez intim téma szerintem, és higéniai dolog. Az a szép ha valaki ad magára és mindig tiszta és ápolt.

2022. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!