Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hejes döntés hogy nem engedem...

Hejes döntés hogy nem engedem el 15 éves fiam kocsmába meg diszkóba?

Figyelt kérdés
közöltem vele, hogy még kicsi ehhez és féltem, majd ha nagy korú lesz ő dönti el mikor és hova megy addig meg én. még berug és fel csinál ott valakit aztán én meg szégyenkezhetek.
2022. febr. 20. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Te nevelted, ha nem bízol benne, akkor a saját nevelési elveidet köpöd le.

Amúgy meg helyes.

2022. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Helyes
2022. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen gyerekek szokták 18 évesen a legjobban szétcsapni magukat.
2022. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
18 éves koráig nem bulizhat? Én majdnem 20 éve voltam kamasz, de már akkor is extrém volt ennyire fogni egy tinit.
2022. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemen az ilyen szigorúan "nevelt" tinik voltak azok, akik gólyatábor első napján a halál szélére itták már magukat, meg világukról nem tudtak.


Nem ezzel teszel jót. Hazugságra neveled, és arra, hogy semmit ne mondjon el neked.

2022. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Jajjj ez a kérdés már volt amúgy:D

Ugyanezzel a szöveggel, hogy majd a házibuliban "felcsinálja" a lányokat a kis casanova, és hogy ezért nincs elengedve sehová.

2022. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
HeLYes biza!
2022. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Abszolút nem helyes, megfelelő keretek és szabályok között, ha akar had menjen.


Minél előbb (persze 15-16 évesen legalább) megtanulja a saját mértékét, mennyi az a mennyiség, amitől már pont jól van de még nem ájul be a bokorba, annál felelősségteljesebb lesz pár évvel később, és nem lehet rávenni egyetemi diszkókban, hogy minden szart összekeverve igyon, majd a mentő vigye a detoxba mert eszméletlenné itta magát.


Én azt javaslom, hogy mértékkel (mondjuk este 10-ig,éjfélig) engedd el havi 2szer mondjuk, de mindig legyen elérhető, nem baj ha berug, vagy ilyesmi, de legyen veled őszinte és mondja el, hogy meg tudd védeni ha olyan van. Nekem annó, nagyon jó volt, hogy pont 15 éves koromban így behatárolva, ellenőrizve ugyan, de mindig számíthattam édesanyámra, ha egy rosszul elsült buliból felhívtam mindig értem jött, ha másnap kihánytam a wc-t, akkor számíthattam a húslevesére, és nem pedig a számonkérő tekintetére, hogy 16 évesen ez nem pálya. És láss csodát, felelősségteljes felnőtt lettem, soha nem ittam magam ájulásig, egyetemi bulikban is tudtam a mértéket mindig, és teherbe se ejtettem senkit.


Sok sikert nektek!

2022. febr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem helyes sz*rni a gyerek nevelésére, s abban a hitben lenni, hogy 18 évesen egyik percről a másikra hirtelen felelősségteljes lesz, s mindent fog tudni.

18 évesen is pont azt csinálná, mint 15 évesen, ha addig nem volt kinnt a "nagyvilágban".


Azt meg nem is kommentálom, hogy a kérdésedből lerí, hogy még csak nem is miatta, vagy a lányért aggódsz, hanem TE nem akarsz szégyenkezni.

2022. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!