Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hajdú-Biharban melyik iskolát...

Hajdú-Biharban melyik iskolát ajánljátok?

Figyelt kérdés

Edddig végig kitűnő voltam, egy kivételével: 6.ban az énekem 4es volt.

Nemtudom hogy hova és milyen szakra menjek jövőre.(9.es leszek)

13/L


2010. szept. 11. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium, Tóth Árpád Gimnázium, Fazekas Mihály Gimnázium azt hogy milyen szakra azt te tudod nem írtad mi érdekel, de mindháromban van mindenféle szak...
2010. szept. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az a 3 jó amit az előző írt én is most fogok felvételizni
2010. szept. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a 3 iskola mindeggyik nagyon nehét és kemény iskpola tényleg kitünőeknek való. éni mindig kitünő voltam 6dikik de sajnos elrontottam, mert lusta vagyok. :S

Amugy én az Ady-ba próbálok menni de nembiztos, hogy sikerül :D

2010. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Kossuthos vagyok:) Tényleg ez a három iskola a legjobb, de én ajánlom még az Ady-t is, az is remek iskola, a barátnőm odajár, eddig csak jó dolgokat hallottam róla. Illetve ha nyelveket akarsz inkább jobban tanulni, vagy ez a témakör érdekel akkor ne gyere Kossutba, mert itt az angol, német tanítása semmit se ér. De más tárgyak színvonala igazán kitűnő.

Jah és még, hogy ide nem csak kitűnők járnak. Manapság már sok olyat is felvesznek, aki nem ide való.

2010. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!