Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórház jó kórház?...

Szent Imre kórház jó kórház? Ajánljátok szülésre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenképpen ajánlom!:) A második babámat szülöm ott február elején:)

2011. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én csak dolgoztam a szülészeten nem olyan régen, de szülni is oda megyek majd vissza ha eljön az ideje (tehát abból a szempontból is ajánlom, hogy én beleláttam a dolgokba).
2011. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen ajánlom más nőgyógyászati gondokkal is voltam ott és nagyon korrektül végezték a munkájukat plusz szülni is ott szültem én megvoltam vele elégedve.
2011. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kicsit offolok, de én is érdeklődnék:


Igaz az, hogy nincs látogatás? Apuka sem foghatja meg a kicsit? Ez mennyire szigorúan van véve?

Továbbá azt hallottam, törekednek a minél "természetesebb" szülésre, ebben mennyi igazság van?


Előre is nagyon köszönöm!

2011. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A szülésről nem tudok beszámolni, mert progis császárom lesz és volt is. A babát csak üvegajtón keresztül nézhetik meg a látogatók és az apuka is. Mikor engem császároztak, akkor ő megfoghatta, kezébe is vehette, a szobába is velünk volt kicsit, de legközelebb csak akkor látta ( nem üvegajtón keresztül ) és simogathatta meg mikor jöttünk haza. Szerintem elég szigorúan veszik, mert pont a bejáratnál van a nővérpult, és oda tolják az anyukák a babákat.

2011. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Apuka szülésnél vagy császárnál megfoghatja a babát, illetve a szülést követő 2 órában is bent lehet. Viszont utána, míg haza nem mennek addig csak kisablakon nézheti, a gyermekágyas osztályra nem lehet bemenni, csak anyuka mehet ki.

A természetességre mindaddig törekednek, míg az anya vagy a baba nincsen életveszélyben (vagy az anya másképpen nem dönt: pl faros babát nem kötelező természetes módon megszülni, de hagyják megpróbálni)

2011. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszokat!


Azért kérdezem, mert a babám faros (és nem is igazán óhajt megfordulni a jelek szerint), és mivel elég gyenge a tüdőm, nem biztos, hogy a természetes szülést választanám. Nagyon sok rémtörténetet hallani, hogy 8-10 órát vajúdik valaki, mert erőltetik a hüvelyi szülést, csak utána császározzák, nem szeretnék így járni...


Apuka meg nehezen fogja viselni, hogy nincs látogatás, de 2-3 napot kibír majd. Ugye nem tartanak bent tovább?

2011. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Most mondta a tv-ben a Szent Imre kórház igazgatója, hogy megkérdezték a kismamákat akik ott szültek,(kérdőívet töltettek ki velük) hogy szeretnék-e a látogatókat, és 98% azt válaszolta, NEM. "Kismamák kérésére nem engedik be, és aki ott szül annak ezt tudomásul kell venni."
2011. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A progis császáros kismama vagyok...én pénteken szültem, hétfő reggel jöttem is haza. Ha minden oké, nem tartanak benn tovább...kell a hely, sokan mennek oda szülni:)
2011. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is ott szültem és nagyon örültem hogy nem jöhettek be a látogatók.Engem zavart volna,ha idegen emberek előtt kellett volna szoptatnom és jövés menés lett volna a szobában.Természetes úton szültem nincs sok lehetőség pl. EDA-t kérni csak ha előre lebeszéled és fizetsz érte.A csecsemősöktől sok jót nem kaptam...de azért a második gyerekünket is ott szeretném szülni.
2011. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!