Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem durva amit ma egyes...

Nem durva amit ma egyes kamaszok csinálnak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok én se öreg, 26, de már mondhatnám h bezzeg az én időmben....gáz, nem gáz. Amit pl a napi szaron kigyűjtenek az nem semmi. Tini lányok pakolják magukat, 16 évesen meg már szinte mindenre hajlandóak. A fiúkat se kell félteni élnek a felkínált lehetőségekkel. Aggasztó, anya vagyok és nem is értem h egyes emberek h fajulhattak el idáig, nagyjából kulturált család, normál környezet, de miért fotózkodik pl valaki f@sszal v bugyi nélkül tizen évesen? Tisztelet a kivételnek, tudom vannak "normális" egyedei a populációnak, de mégis h alakult ki ez a szakadék?
2010. szept. 12. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Internet, + Lányoknál fütyi love lép fel tizenévesen. nedves a bugyi de félnek az igazi kéjrúdtól.
2010. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
persze az internet "régen" nem volt......
2010. szept. 12. 14:33
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

én sem értem,bár én csak 15 éves vagyok,de ilyet nem csinálok.

néha eljárok ,,bulizni´´,de nem discoba,akikkel vagyok,mi nem iszunk,fotozkodunk így meg hasonló dolgok,csak jól érezzük magunkat.Beszlgetünk,táncolunk ilyesmi.

2010. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
A napiszar egy internet alja oldal, az ott kommentelők pedig még szánalmasabbak azoknál, akik oda kerülnek. Ha minőségibbre vágysz, nézz Puruttyát ;)
2010. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is 26 vagyok, szintén anya, bár még picike a fiam de előre félek milyen lesz amikor majd ő lesz 15-16 éves.

Mert már az én kamaszkoromban is az volt sokszor hogy aki nem cigizik, vagánykodik, közösíti ki a kevésbé népszerűt, nincs drága holmija, azt hamar kikészítik :(( Kíváncsi vagyok mi lesz mire eljutunk a mi gyermekeink kamaszkoráig :)

2010. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
2010. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

hát erre a kérdésre ebben a topicban kevés értelmes válasz lesz :) (tisztelet a kivételnek)

Pont azért, ami a kérdés lényege is....mert ide a kamaszok jönnek válaszolni és hát ilyen értelmes hozzászólásokat adnak mint előzőekben néhányan (tényleg, tisztelet a kivételnek!)

Írd ki az egyéb kategóriában inkább, ha a téma minőségi megvitatására vágysz :)))

2010. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

18L vagyok és én sem értem, hogy miért van ez. Az embert szinte már le is nézik, ha nem öltözködik qrvásan vagy nem áll le minden második pasival röcsögni.


Persze, hogy beindulnak a hormonok és el kezd (majdnem) mindenkit érdekelni a másik nem, de azért ez már tényleg túlzás.


Szerintem nagyon sok gyerek otthon is azt látja, hogy az anyja kivágott felsőket húz fel, magassarkút meg sminkeli magát agyba főbe és azt hiszi, hogy attól ő is felnőttebb lesz és már a szex is neki való -.-"

Plusz a suli, ahol mindenki jobb akar lenni a másiknál, kialakul egy versengés és egyre több lány kezd el rib@ncossan öltözködni a fiúk kegyeiért.


Tisztelet a kivételnek!

2010. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Na meg itt minden második 15 éves terhes, vagy azon aggódik, hogy terhes-e. 21 L
2010. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%

Én már 5 éve sminkelem magam, és nem értem, hogy mi vele a baj. és szeretek a pasikkal hülyülni, de nem pia meg cigi mellett, hanem az utcán mondunk mindenfélét.


15/L

2010. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!