Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akinek 17-18 éves fia van nem...

Akinek 17-18 éves fia van nem féltek nehogy felcsinàlja a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Természetesen kapott felvilágositàst, de azért csak tart ettől egy szülő,nem?

#Gyerek, felvilágositàs, némi élet,
2022. márc. 4. 16:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem ettől mindenki tart. De ugyanúgy a lányos szülő is.
2022. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
4%
Alig várom, hogy felcsinálja, mert szeretnék unokát!
2022. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék 40 évesen nagymama lenni..meg még tanul. Ha már lenne vagy 25 éves és évek óta lenne barátnője, dolgozna az más lenne
2022. márc. 4. 16:46
 4/23 anonim ***** válasza:
28%
Miért tartanék? Ha ilyen idióta, akkor majd szépen felnevelik kettesben, nem az én felelősségem.
2022. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Miért kell ettől tartani?


17-8 évesen már semmi baj, nincs azzal, hogy szexelnek.

Venni kell neki gumit, mondani kell, hogy használja is, aztán nem lesz semmi baj.

2022. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Én is végig mantráznám, mennyire fontos a gumi, jó lenne már valami másfajta férfi fogamzásgátló is, ami nem ront az élvezeten.
2022. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

Jajj ez már megint ugyanaz a kérdéző, aki nem engedi bulizni menni a gyerekét, mert hogy majd a házibuliban minden lányt felcsinál... :D

BETEG

2022. márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon félnék.

Öcsém 17, a barátai közül kevesen szexelnek, akik igen, azok kapcsolatban, hónapok után. A legtöbben közülük kockák, akik szerintem ilyen 20 körül fognak túlesni ezen. Bátyám meg pl szerintem még szűz 25 felett (nem vagyok benne 100% biztos, meg nem kérdeztem, de csak tudnánk róla, ha lett volna valami), én is szűz vagyok 20 évesen.

Mindegyikünk kapott felvilágosítást az iskolában, nekem a szobámban lapul 2 doboz óvszer "biztos ami biztos" alapon és, ha lesz valamikor rendszeres nemi életem, felrakatok egy IUD-t vagy elkezdek tablettát szedni, hogy szinte biztos ne lehessek terhes.

Mondjuk ez lehet országrész meg középiskola függő is, de itt, ahol élek, magamnál fiatalabb "majdnem anyát" csak 1-et ismerek, róla se tudnám soha, hogy terhes volt, ha nem írta volna meg random Messengeren.

2022. márc. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
8as, ugye tudod hogy IUD-t csak már szült nőknek raknak fel? Az óvszert meg ne őrizgesd sokáig mert lejár a szavatosság.
2022. márc. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Azt tudom, hogy lejár, de még van időm, ha más nem majd valami tárgyra ráhúzom és elmaszturbálom🤷‍♀️

Külföldön viszont az IUD-t nem szült nőknek is felraknak, kolis szobatársamnak (19 éves) pedig spirálja van már 1 éve.

2022. márc. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!