Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Téged zavarna, ha a gyerekeidd...

Téged zavarna, ha a gyerekeiddel strandolni mennél, és a kamasz lányod hagyományos bikini alsó helyett tangát venne fel?

Figyelt kérdés
Megengednéd neki, vagy ennyi idős gyereknél még korainak tartanád?

2022. ápr. 28. 11:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Kamasz vagyok, de szerintem proli viselet nyilvános helyen nagyon:D

Függetlenül attól, hogy kamasz vagy felnőtt az illető, esetleg 10/10-es alakja is van mellé.

2022. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Igen, hatarozottan szolnék neki.
2022. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
17%
Nem, ha jó a segge, akkor vegye fel. most hordja ne 40-50 évesen. bár ha akkor is formás lesz akkor hordja akkor is. 👍☺️
2022. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
A tanga minden életkorban ízléstelen. Ettől függetlenül persze "megengedném", mert nem hiszek abban, hogy egy kamaszt tiltásokkal kell nevelni, de őszintén remélem, hogy ennél jobb ízlése van.
2022. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem venne. Vehet egyedül, de nem velünk. De általánosságban is lebeszélném. Ritka közönséges. Az volt már akkor is, amikor én voltam tini és először bejött a "divatba".
2022. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Sose vettem fel tangás fürdőruhát pedig jó alakom volt/van, attól még nem kell mindent kirakni a kirakatba. Szerintem is ízléstelen a tanga strandra.
2022. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%

Felvehetne tangát, inkább akkor, mikor én is ott vagyok, mint akkor, mikor nem. Tökmindegy, milyen az alakja, ha jól érzi magát benne, mehet. Most úgyis nehéz olyat találni, ami nem tangás. Szerintem nem ízléstelen(csak nyilvánosan, fürdőruhaként). Gondolom nem zsinórtangáról van szó, a legtöbb fiatal lányon az van.


Nekem muszáj volt, mert anyámnak tetszett, 12 évesen tangában virítottam.. Leégett az összes bőr a fejemről, de semmi sem történt. Ha magam választottam volna, nem lett volna ilyen "trauma". Én fel nem venném, de a kicsit feltűnő ruhák közé tartozik csak.


Egyébként még mindig jobb egy sportos tangásabb fürdő, mint egy olyan, aminek a mellrésze kötözve van, vagy átlátszik a mellbimbója. Sokan kényesek arra, hogyan barnulnak le, pl anyám is ezért volt tangapárti.

2022. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
25%
Venni sem vehetne, nemhogy fel mások előtt
2022. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Megint a tangás kérdező.

Csak most nem a jó alakú anyuka vesz tangát strandra, hanem a kamaszlánya.

Szerintem nem a tanga ízléstelen, hanem az, ha valaki erre recs.... (élvezkedik).

2022. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%
Biztos nem engedném a gyerekemnek, hogy tangát vegyen fel. Még egy jó testű fiatal nőn is ízléstelen.
2022. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!