Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok az adott esetben...

Mit szólnátok az adott esetben? (lent)

Figyelt kérdés

ha gyerek vagy akkor a szempont az hogy meg mernéd-e tenni, ha szülő akkor mit szólnál?


15 éves lány oda megy az anyukájához és azt mondja:

-Anya az a helyzet hogy drogos vagyok. Több mint fél éve marihuána függő. Olykor olykor szintetikus szereket is használtam. Szeretném hogy segíts leszoknom ezekről a dolgokról.


2010. szept. 16. 19:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

"Próbálj sírva odamenni hozzá, és mondd azt, hogy ne ijedj meg de valami nagyon rossz dolgot csináltam, és megértem ha nem tudsz nekem soha megbocsájtani ezért, de ... innétől jöhet amit írtál. "

Kedves válaszoló, ne haragudj, de én, mint szülő ettől szívrohamot kapnék, azt hinném, hogy a gyerekem kinyírt vkit. :) A normális szülő egyébként megbocsájtja a gyerekének a narkózást.

Talán az "Anya, segíts, bajban vagyok!" kezdetű szöveg jobb lenne. De ez csak az én véleményem.

35/N

2010. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.:)

Nem vagyok drogos, semmi bajom. Én is próbáltam már, jó volt de nem érdekel annyira. Az hogy a kérdést miért írtam ki az teljesen m1 a ti szempontotokból, a lényeg hogy nme rólam van szó.:)

Azért aranyos hogy idegenek is így tudnak aggódni valakiért akit nem is ismernek.

2010. szept. 17. 15:38
 13/16 anonim ***** válasza:
Mondok jobbat..az egyik messzi rokonom 14 éves.12évesen kezdett el drogozni.A cigi most is megvan neki engedve,ráadásul a legdrágább...
2010. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a gyerek, akkor elé mernék állni, hiszen szeretnék leszokni. Tudom, hogy nagyon mérges lenne rám és meg is fizetnék a tettemért, de segítene, hogy függőségmentes életem legyen. (Amúgy alapjáraton sosem tennék ilyet.)

14/L

2010. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én szülő vagyok.

Biztosan először nagyon dühös lennék magamra meg persze a lányomra is hogy ilyet tesz velem és magával. Mégis nagyon örülnék ha el mondaná nekem mert az azt jelenti hogy tényleg változtatni szeretne. Biztos szomorú is lennék mert úgy gondolnám hogy én/mi rontottunk- e el valamit? (Lehet hogy túl nagyok voltak az elvárásaink, nem beszéltem vele eleget....stb.)De mindent meg lehet oldani és biztosan segítenék, a lányomat szeretem a világon a legjobban.

2010. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a gyerek akkor biztos anyum elé állnák mert tudom hogy segítene.Ha meg a szülő akkor meg probálnék mindent megtenni hogy segítsek a lányomnak
2010. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!