Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok, ha a 15 éves...

Mit szólnátok, ha a 15 éves lányotoknak 18 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 14:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nehéz ez a korkülönbséges téma, engem zavarni szokott, ha egy 20 év feletti egy mondjuk 14 évessel jár, a 19 és a 13 is abszurd, mert csak egy kislány, de a fiú sem felnőtt, de a 15 és 18 nem zavar, a 20 és a 15 viszont picit már fura lenne. Szerintem olyan 20 után, felett már inkább 16+-os lányokat kéne megpályázni, de sok 30-asnak meg 40-esnek se megy leválni a tinikről, még a 14 évesekről sem, legrosszabb esetben inkább nem is mondom, hogy mely korosztályokról. Én nem akarnék soha sem gyereket, mert úgy érzem túl korlátolt és ellenszenves lennék a relatíve "nagy" korkülönbség kapcsán, mégha nem is feltétlenül adnék neki hangot, annyira fura, hogy határokat kell húzni, pedig valójában "csak" 1 év van egy-egy határ közt. 23 éves nem járhat 16 évessel, de 22 éves igen, de a 15 évessel már nem? 1 év sokat számít az igaz, de az egynemű és egykorúak sem ugyanúgy érnek, van amelyik lány okosabb, többet tapasztalt élete során és emiatt jobban átlátja a világot 16 évesen is, de van amelyik 16 éves lányt meg még pelenkázni kéne kb., annyira nem tud vigyázni magára. De ismertem fejben korábban érő 12 évest is, de el nem tudtam volna képzelni egy 17 évessel, csak mert az a beleegyezési korhatár, de még a 15-öt is soknak tartottam volna, pedig azok még elég hülyék és gyerekesek tudnak lenni. Már a szex sem lehet kifogás egy kapcsolat eltiltásában, mert 13-15 éves lányok és fiúk már szexelnek, személyiségtől és érettségtől függetlenül.
2022. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen én még simán járnék 15 évessel, 14 már határeset, ha bele is mennék is csak akkor, ha értelmesebb és szeretem, de vele várnék dolgokkal és óvatosabban állnék hozzá, a 13 éves meg még túl kislány, inkább csak rajongás szerűen szerelmesek. Ismerek 13-15 éveseket, 12 évest is, nem is gondolnák sokan mennyit számít 1 év is 2 lány közt és igazából megmagyarázni alig lehet, hogy mi az, ami meggátol abban egy fiút, hogy 18 évesen még összejöjjön egy 14, de inkább 15 évessel, de egy 13-14 évessel már nem.
2022. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!