Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért tartjátok korainak a...

Miért tartjátok korainak a kiskamaszoknak (10-től 12 év) a körömlakkot?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 19:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%

Nem túlságosan korai, ha átlátszót használsz.Én már 13 vagyyok, de nem használok semmilyent.Ja és a suliba sem tapsolnak atanárok érte.Meg akoromnek sem tesz jót.Mégvalami?

13/L

2010. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Én 10 évesen fekete körömlakkot használtam, de nem szólt érte senki, és a nagyim megdicsérte, mert tetszett neki... Most kinőttem már belőle, de itt olvasom, hogy korainak tartják sokan... Am 13/L vagyok.
2010. szept. 20. 19:07
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Csak nyáriszünetre festettem ki. Volt világos kékem és csillogóm.

Nem korai, de semmi értelme egy 10 évesnek.

15/l

2010. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
58%

Bocsi az offért :)

Szval a körömlakk hasznos is, mert ez ugye mégegy réteg a körmön, ami védi a körmödet... de azért ne legyen mindig kifestve mert azért az sem jó ;D

Én is 13 vagyok és ha olyan kedvem van kifestem a körmöm, de senki nem szól érte... pedig nekem volt már vörös,fekete,pink,lila,kék,barack,citrom, zöld.... :)

2010. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
61%

Tíz évesen a fekete körömlakkért édesanyádnak járna a parasztlengős, nem neked...

Egyébként igen, korai, persze, nincs vele semmi baj, ha mondjuk körömerősítő, átlátszó (nekem is volt ilyen kiskoromban, elég gyengék voltak a körmeim). De a fekete "enyhe" túlzás... Láttam még halvány rózsaszín lakkot kislányon, ismerősömet (az anyukát) meg is kérdeztem, hogy minek ennyi idősen... azt mondta, erre az egy alkalomra hagyta a kislánynak (születésnapja volt)... ez így teljesen rendben is van... de aki gyereket vállal, az tanulja meg nevelni és tanulja meg, hogy mi az amit egy 10-12 éves "megengedhet magának" és mi az, amit semmiképpen sem.

2010. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Háát... Legalább nem cigit veszek... A körömlakkot pedig azért használtam, mert rágtam a körmömet, és azzal kicsit kezdtem leszokni róla, de a végén műkörmöt csináltunk^^ Am saját pénzemből csináltam, a suüleim engedték, a műkörmöshöz meg anya vitt el(persze nyáron). Amúgy nem egészségtelen a körömnek, ezért miért ne?
2010. szept. 20. 20:27
 7/31 A kérdező kommentje:
*szüleim
2010. szept. 20. 20:27
 8/31 anonim ***** válasza:
56%
13 évesen MŰKÖRMÖT?!?!?!?!?! Nyáron volt egy-két hétre, vagy most is van? Egyébként egészségtelen, még fejlődik a körmöd is, de 25-30 éves korban is totál elgyengíti a műköröm....
2010. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
nyárra volt pár hétre... Am szép lett a körmöm, ezért már nem festem^^ Most magában jobban tetszik:D
2010. szept. 20. 20:36
 10/31 anonim ***** válasza:
Ja hogy nyárra pár hét :) az úgy még elmegy. Esetleg valamilyen átlátszó körömerősítővel nyugodtan kenheted, szép fényük van az ilyen lakkoknak és 18-20 éves korodra (ha majd később is mindig kensz ilyet a színes lakk alá), gyönyörű szép és erős körmeid lesznek, amikkel már tud mit kezdeni egy körmös, szépen lehet lakkozni, az igazi erős köröm önmagában is gyönyörű tud lenni :)
2010. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!