Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen akarta a kislányot...

Hány évesen akarta a kislányotok kipróbálni a körömlakkot, rúzst, szemfestéket? Hogy reagáltatok? Elengednétek egy kislányt oviba diszkrét körömlakkal?

Figyelt kérdés
Nálunk oviban a kislányok néha úgy jártak, hogy a kisujjukon ki volt festve a köröm valami halvány rózsaszín lakkal.:D Mit gondoltok erről?:D
2010. febr. 24. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a lányom kb. 3 éves korában kezdett élénk érdeklődést mutatni a sminkkészletem iránt :) úgy oldottam meg, hogy rendeltem neki avonból gyerekeknek való cuccokat, megértette, hogy azzal szórakozhat, de anyu cucca kamu :) körmét sosem engedtem festeni, a körömlakk rengeteg káros anyagot tartalmaz, és ők még gyakrabban nyúlnak a szájukba. meg hülyén is néz ki egy kisgyereken sztem :)
2010. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"anyu cucca tabu" ezt akartam írni :)
2010. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 4 éves,még sose akarta kipróbálni, mert nincs is mit, én sem sminkelem, lakkozom magam. Viszont az oviban van olyan kislány, akinek ki van lakkozva pirossal!!!! a körme, szerintem nagyon ronda, és egészségtelen is, pattogzik le a lakk róla.
2010. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
első vagyok, 3.-nak igaza van, az a legveszélyesebb benne, hogy lepattogzik, és ha ezt megtalálja, megeheti, az pedig nem kell mondani, mennire káros...ezek a gyerek rúzsok meg ilyesmik viszont ártelmetlanok :) olyan édes, mikor én sminkelem magam tükör előtt (egészalakos tükör) ő is odaáll mellém, és kenegeti a száját :) haláli :) összevissza keni magát, de rém büszke magára :)
2010. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még a nyáron találkoztam egy ismerősömmel, a kétéves kislányával volt, kérdem tőle, tán ki van festve a kicsinek a szeme? :-)Azt mondja, hát ő nem is figyelte. Kiderült igen, csak apuka észre se vette, elcsente ugyanis az anyukája sminkcuccát.:-) Hát az én kislányom még csak 1 éves, de tuti nem engedném el kikent körmökkel oviba,nekünk még általánosba se lehetett úgy emlékszek.
2010. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, nálunk gimiben sem (szigorú suli volt)
2010. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kicsi voltam nálunk is a kisujj lakkozás volt megengedett, még akkor is boldog voltam ha anyum az orromra biggyesztett egy pötty rúzst. Nekem 3 éves a lányom. Ma festettünk és az ecsettel tök szépen kikente a körmeit, mármint vízfesték. Újságokhoz kapható ajándék szájfénnyel szokta a száját festegetni, bár mikor meglátom körbe a szemét is csillogni akkor elveszem tőle. :)Oviba nem!!! De gondoltam már rá hogy valit kellene a körmére kennem, mert rágja. egyébként nincs körömlakkunk.
2010. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem engedtem.

Kiskamasz korban nyáron itthon lehetett már, addig semmit. Nagy kamaszként pedig iskolán kívül bármikor.

2010. febr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!