Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elég izzadós és ideges típus...

Elég izzadós és ideges típus vok mit csináljak?

Figyelt kérdés

a gólyabálra kell barna felső és nekem csak ilyen világos lett mást nem találtam és nem akarok egyből beleizzadni mert elég sokáig abba kell lenni :D

mit csinálhatnék hogy ne izzadjak annyira?


2010. szept. 20. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én régebben gyógyszertárban vettem a Naturland-tól a Solutiol Antisudorica nevezetű izzadásgátlót. Ez egy igen "csípős" löttyi. Én fele-fele arányban szétszedtem és higítottam vízzel. De majd érzed, hogy mennyire bírod a viszketést, mert ugyanis ettől a készítménytől viszketni fog a hónodalja. Ezért este használd, de Nekem már két alkalom után hatásos volt.

Úgyhogy nem fog látszani semmi folt. Garantálom.

2010. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezt az Antisudorica nevű lötyit használom, nekem a tenyerem izzad bazi módon. Tényleg nagyon jó. Pár napig használod, és tuti érezni fogod a hatását. Egyébként nekem nem mindig csípi a bőröm. Próbáld ki!
2010. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen a solutio antisudorica nekem is bevált :)

kb 1 hétig (de klehet hogy kevesebb idö is jó) folyamatosan este kened ott ahol izzadsz (fürdés után) aztá egyre kevesebbet fogsz. Valamikor már havonta 1x is elég de lehet hogy még ennyire sűrűn se kell :)

2010. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hónodnak alját kenegessed zsírban elegyített sivatagi virágnak gyökerével, mely Isten segedelmével megállítá a te testednek bűzös kipárolgásait.
2010. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 slora ***** válasza:
Utolsó válaszoló:hogyan szerez sivatagi virágot??
2011. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!