Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányomnak 10. -én lesz a 13....

Lányomnak 10. -én lesz a 13. szülinapja mit vegyünk neki ajándékba? Eléggé korán érő típus.

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 21:44
1 2
 1/15 anonim válasza:
sminkkészletet, új telefont, vagy amit választ.
2010. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nah erre most mit írjak.(ami először eszmbe jutott)?

Te/ti ismeritek, én nem.

Mi a hobbija mit szeret ?Olvasni gépezni stb.....?

2010. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.korán érő.. én is az vagyok.. nem kicsit :O :)

Szerintem vegyél neki valami finom parfümöt(én most a vattacukrosért vagyok oda *-*) vagy ruhát, mert ugye minden kamasz szeret öltözködni (:

Vagy(aminek én a legjobban örülnék) a pénzt adjátok neki oda, és azt vesz amit szeretne :)


13/L

2010. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mostanában van egy nagyon szép telefon,a Díva.Nagyon gyönyörü ,sztm örülne neki,de ha nem .akkor egy pár uj rucinak gatya tuti.

mostanába csőgatya a divat,akkor cipős póló,kockás cucc ,bikini,nemtom mit szeret . vagy most a dobokocka is nagy siker xD.én örülnék many.nak ,azt elmek vasarolni,azt veszek magamnak :)

2010. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Borotvát
2010. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
13 éves vagyok énis.Én az előbb említett samsung diva telefont kaptam, 1 szürke csőgatyát, és 2polót, meg egy övtáskát. szerintem is ilyesmiket kéne.
2010. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Hát amit kér :)

Én pénznek örülnék a legjobban most :D Telóra gyűjtök :P De én Divát nem vennék, szerintem nem valami jó teló :S

Idei szülinapomra Puma patikát kaptam :D

Szal ötletek: Teló, cipő, ruha, smink, iPod, mp3/4/5, PÉNZ


13/L [márciusban múltam 13]

2010. aug. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

nekem is divám van , fehér és nagyon jó telefon(:

szerintem is telefont, parfümöt vagy ilyesmit vegyél neki.

L/12

2010. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Am azt akarom még irni,ha nem tetszik a fehér akkor kapható pink.be,lilába,ezüstbe,és aranyba ,nekem lila van,ha az jobban bejönne ;)
2010. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem olyan jó az anyagi helyzetünk,(igaz, megvan mindenem, ami szükséges) a szüleim elváltak. Én a 13. születésnapomra (márciusban volt) egy D§G parfümöt kaptam, aminek nagyon örültem, illetve 2 jegyet a kedvenc cirkuszomba :-)

Nagyon jó volt.

2010. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!