Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fókuszcsoport, theravencroacks...

Fókuszcsoport, theravencroacks, bennszülött bálna, tartalmai káros hatással vannak a gyermekem fejlődésére?

Figyelt kérdés
Vannak elég erős véleményeik dolgokkal kapcsolatban.

#betegség #gyereknevelés #PR #manipuláció #személyiségfejlődés #Online tartalomgyártók, influenszerek
2022. júl. 7. 17:09
1 2
 1/17 anonim válasza:
86%
Nincsenek. Épp, hogy a káros tartalmak ellen beszélnek.
2022. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
WTF? Miket hordtál itt össze?
2022. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

A Bennszülött Bálna jó csatorna.

(Bér én csak a rendes témás videóit nézem. A live-okat nem, mondjuk az mástól sem)


A többit nem ismerem.

2022. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Mennyi idős a gyerek? Az, hogy rant tartalmat néz, az mindig jó, mert az adott videóst az oldalán úgyis eleget dícsérik, a kritikával tágul a nézőpontja.

Fókuszcsoport nyilván nem káros, ott még káromkodás sincs, és gúnyolódás sem, viszont gondolkodásra késztet. A theravencroacks, bennszülött bálna már véleményes, ott néha elszaladnak a lovak, de egy normális értékrendű gyerek ebből is inkább tanulhat.

2022. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Én csak a fókuszcsoportot ismerem.

Hány éves gyerekről van szó?

Abszolút felnőttes témákról van szó, politika is rendszeresen, el nem bírom képzelni, hogy egy gyereket érdekeljen.

2022. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
15 éves a fiam. Elég vékony és szerintem önértékelési problémái vannak. Amióta az eszét tudja elég furcsa vékony alkatú és alig eszik. 10 doboz sört megivott a héten és csipszeket fogyaszt.
2022. júl. 7. 17:41
 7/17 A kérdező kommentje:
Jegyei is jelentősen romlottak
2022. júl. 7. 17:50
 8/17 anonim válasza:
92%
Egyikük sem népszerűsíti ezeket. The Raven Croaks néha megiszik egy sört a live stream-jei közben, de rengeteg 15 évest ismerek aki nézi őt évek óta, és nem csinált ilyeneket egyik sem.
2022. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
15 éves gyerek hogy iszik? Ha nincs otthon nincs mit meginnia, ő nem vehet! Ha meg nem eszik, akkor nyilván azért vékony. Az önértékelési problémáinak semmi köze a leírt videósokhoz, ők 30+, és nem olyan tartalmat csinálnak, ami a problémákat indikálhatná.
2022. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Az én lassan 14 éves lányom szereti őket. Aktív néző.
2022. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!